• Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubai kviečia į susitikimą

  Rugsėjo 22 d. Eksportuotojų ir Jonavos verslo klubų nariai lankysis UAB “Baldai Jums”.

  Susirinkusieji turės galimybę pamatyti gamybos procesą, išgirsti apie įmonės eksporto patirtį ir plėtros planus, sužinoti apie pelnytą Žaliausios įmonės titulą ir jo reikšmę, susipažinti ir pabendrauti prie kavos ar arbatos puodelio.

  Susitinkame rugsėjo 22 d. 15 val. UAB “Baldai Jums” biure (Fabriko g. 3, Jonava).

  Jonavoje veikianti UAB “Baldai Jums” daugiau kaip 20 metų kuria savo sėkmės istoriją, o jos ištakos siekia 1911 m. Bendrovė specializuojasi miegamojo ir svetainės baldų gamybos srityje, asortimente galima rasti komodų, spintelių, indaujų, bufetų, valgomojo stalų, staliukų, lovų, spintelių prie lovos. Visa produkcija yra ekologiška, pagaminta iš natūralios medienos, apdailai naudojamos ekologiškos sertifikuotos medžiagos.

  97 proc. įmonėje pagaminamos produkcijos yra eksportuojama į prestižinius pardavimo tinklus Vokietijoje, Anglijoje, Austrijoje, Nyderlanduose, JAV, Skandinavijos šalyse ir Japonijoje.

  UAB “Baldai Jums” yra įdiegusi pilną gamybinį ciklą, kuris prasideda rąstu pirkimu, o baigiasi supakuotais baldais.

  Įmonės gamybinį plotą sudaro 30000 kvadratinių metrų, kuriame įrengtas vienas moderniausių medienos džiovinimo ūkių Lietuvoje. Ji turi CNC apdirbimo centrus ir kitus modernius įrenginius.

  Ypatingą dėmesį UAB “Baldai Jums” skiria socialinei atsakomybei, efektyviam energijos naudojimui ir aplinkosaugai (2016 m. “Verslo žinių” drauge su “Nordea” surengtuose Lietuvos verslo lyderių apdovanojimuose baldų gamybos UAB “Baldai Jums” pelnė Žaliausios įmonės titulą).

  Prašome apie dalyvavimą pranešti iš anksto el. paštu: irma.taparauskiene@chamber.lt

  Data: 2016-09-22, nuo 15:00 iki 17:00


Skip to content