• Eksporto rinkų atrankos metodai: nuo atsitiktinumo iki nuoseklios ir sėkmingos tarptautinės plėtros

  2015 – 10 – 06, Kaune

  Eksporto rinkų atrankos metodai: nuo atsitiktinumo iki nuoseklios ir sėkmingos tarptautinės plėtros

  Gerbiamieji,

  Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į nemokamą seminarą, kuris vyks spalio 6 d. (antradienį) nuo 9.30 iki 12.30 val., Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K. Donelaičio g. 8.

  Eksporto rinkų atrankos metodai: nuo atsitiktinumo iki nuoseklios ir sėkmingos tarptautinės plėtros

  Tarptautinė praktika pateikia įvairių metodikų rinkų analizei ir atrankai, pagal kurią įmonės gali rengti ir įgyvendinti plėtros strategijas. Tačiau kasdienėje praktikoje įvairūs veiksniai (riboti įmonių ištekliai, nenumatytos vidinės ir išorinės aplinkybės, skirtingi požiūriai į eksporto sprendimus įmonių viduje) sąlygoja sprendimus rinkų atrankoms, kurie dažnai gali stokoti paprasto, bet esminio pagrindimo, panaudojant įvairiapusius veiksnius bei pritaikant konkrečias metodikas.

  Renginio pranešėjas Sigitas Brazinskas pasidalins tarptautine ir asmenine patirtimi remdamasis neseniai atliktu, asmeniniu Lietuvos įmonių tyrimu, kaip įmonės siekia nuolatinio verslo ir konkurencingumo augimo vidaus ir tarptautinėse rinkose.

  Pranešėjas

  Sigitas Brazinskas

  • Ilgalaikė praktinė (daugiau kaip 20 metų) patirtis Šiaurės regione ir kitose rinkose (Rusija, Ukraina, Centrinė Azija). 2008-2012 m. dirbo komercijos atašė Stokholme, anksčiau – Šiaurės regiono tarptautinių kompanijų padaliniuose.

  • Bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio kompanijomis, joms plečiantis į įvairias rinkas, įmonėms kuriant ir įgyvendinant eksporto marketingo ir plėtros planus, teikia konsultacijas ir rekomendacijas tobulinimui ir konkurencingumo didinimui, veda mokymus, dirba tarptautinių organizacijų ir kompanijų vykdomuose projektuose, dėsto universitetuose tarptautinės ekonomikos ir vadybos temomis.

  • Kompetencijos sritys: eksporto vadyba, strategija ir marketingas, tikslinių klientų ir rinkų atrankos bei skverbimosi valdymas, tarpkultūriniai skirtumai ir komunikacija, vertės grandinės valdymas, Šiaurės šalių ekonomika ir verslas.

  • Paskaitos VGTU apie Šiaurės šalių ekonomiką.

  Dėmesio! Būtina elektroninė registracija! Asmenis, norinčius dalyvauti renginyje, kviečiame registruotis iki spalio 5 d.

  Dėl papildomos informacijos kreiptis į Ingridą Braziūnienę tel.: (8 ~ 37) 22 92 12.

  Dalyvių skaičius ribotas.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Registracija sustabdyta pasiekus maksimalų dalyvių skaičių  Data: 2015-10-06, nuo 09:30 iki 12:30


Skip to content