• Ekonomikos ir inovacijų viceministrės E. Kuročkinos vizitas rugpjūčio 31 d.

  Gerbiami Rūmų narių-įmonių vadovai (-ės),

  Maloniai kviečiame Jus į susitikimą su Ekonomikos ir inovacijų viceministre Erika Kuročkina ir ministerijos atstovais dėl priemonių verslo plėtrai, ministerijos planų verslo aplinkos, konkurencingumo gerinimui. 

  Viceministrės kuruojamos sritiys: RRF skaitmenos projektai; duomenų atvėrimo temos; Lietuvos pagalba atstatant nuo karo nukentėjusius visuomeninius objektus ir infrastruktūrą Ukrainos teritorijoje; Gynybos inovacijos; Govtech. Kuruojami padaliniai ir pavaldžios įstaigos: skaitmeninės darbotvarkės departamento Skaitmeninių iniciatyvų valdymo skyrius (tik Lietuvos Respublikos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ skaitmeninimo projektų koordinavimas ir atvirų duomenų ir duomenų pakartotinio panaudojimo politika); Viešųjų pirkimų politikos skyrius; Viešoji įstaiga CPO LT.

  Susitikimas įvyks rugpjūčio 31 d.

  10:00 –12:00 val. Susitikimas su Rūmų verslo bendruomene

  •         Įžanga ir trumpas rūmų pristatymas. Zigmantas Dargevičius, Kauno PPA rūmų prezidentas.
  •         Finansiniai instrumentai, priemonės verslo plėtrai bei konkurencingumui. Viceministrė E. Kuročkina.
  •         Diskusija su verslo atstovais (pagal iš anksto pateiktus ir susitikimo metu iškilusius klausimus)

  Susitikime planuojame aptarti viceministrės kuruojamus klausimus ir kitus susijusius su verslo konkurencingumu: finansiniais instrumentais, mokestine aplinka, eksporto, turizmo skatinimu, darbuotojų trūkumu  ir kitais klausimais.

  Susitikimo vieta: Kauno PPA rūmai, Gedimino g. 43-1, Kaunas.

  Registracija iki rugpjūčio 29 d. 17 val. – prašome užpildykite registracijos formą: https://forms.gle/UYUjfqcnYvJfHcMB6

  Išankstiniai klausimai iki rugpjūčio 24 d. 17 val.: būkite aktyvūs ir pateikite išankstinius klausimus registracijos formoje ar el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt darbo dienos pabaigos. Klausimus perduosime ministerijai. 

  Viceministrės pageidavimu tęsti bendradarbiavimą su Verslo moterų tinklu bei aplankyti moterų verslus, kviečiame Kauno VMT nares ir Rūmų  narių-įmonių vadoves į  susitikimą moterų verslumo tema.  

  Susitikimas įvyks rugpjūčio 31 d.

  12:30 – 14:00 val. Susitikimas su Kauno verslo moterų tinklo atstovėmis ir verslo moterimis

  •           Įžanga ir Verslo moterų tinklo pristatymas. Irma Kvedarienė, Kauno VMT vadovė, l.e. Lietuvos VMT vadovės pareigas.  
  •           Verslo plėtra, inovacijos, eksportas. Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum” generalinė direktorė dr. Rima Balanaškienė.
  •           Diskusija: kaip Lietuvoje skatinsime moterų lyderystę ir verslumą?

   

  Susitikimo vieta: UAB „Aconitum“, Inovacijų g. 4, Biruliškės.  

  Registracija iki rugpjūčio 29 d. 17 val. – prašome užpildykite registracijos formą: https://forms.gle/TE6kzJaFjAm2oanj6

  Išankstiniai klausimai iki rugpjūčio 24 d. 17 val.: būkite aktyvios ir pateikite išankstinius klausimus pateikite išankstinius klausimus registracijos formoje ar el. paštu daiva.vysniauskiene@chamber.lt iki rugpjūčio 24 d. Klausimus perduosime ministerijai.  

  Dėl papildomos informacijos kreiptis į verslo atstovavimo skyriaus vadovę Daivą Vyšniauskienę (tel. nr. +370 687 36240, el. paštas  daiva.vysniauskiene@chamber.lt)

  Loading Map....

  Data: 2023-08-31, nuo 10:00 iki 14:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content