• Debatai su kandidatais į LR Seimą Jonavos rinkiminėje apylinkėje

  Gerbiami KPPAR Jonavos filialo nariai,

  Kauno PPA rūmai – tai aktyvus, atsakingas socialinis-ekonominis partneris valdžios ir valstybės institucijoms, aktyviai dalyvaujantis teisėkūros procesuose, teikiantis pozicijas įvairiais ekonomikos ir verslo plėtros klausimais, todėl artėjant LR Seimo rinkimams, mes rengiame verslo atstovų susitikimus su kandidatais į LR Seimą.

  Išskirtinė pandemijos situacija neabejotinai paveikė Lietuvos ekonomiką ir verslą, ateinantys ketveri metai bus ypatingai svarbūs verslo atsigavimui ir augimui, taip pat Lietuvos ekonomikos stabilizavimui ir plėtrai. Tam, kad gerai pasirengtume dar prieš Lietuvos Respublikos Seimo rinkimus, Jonavoje organizuojame verslo atstovų susitikimą su politinių partijų atstovais Jonavos rinkimų apygardoje Nr. 60. Debatų metu norime aptarti verslo situaciją Jonavoje, laukiamus iššūkius ir priemones, kurios padėtų išlikti konkurencingais ir skatintų verslo augimą.

  Debatų metu, teiksime aktualius verslui klausimus, kuriuos parengė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija. Taip pat užduosime klausimus, kurie svarbūs Jonavai: investicijų pritraukimą, susisiekimo pagerinimą (aplinkkelis), nedarbo mažinimas ir kt.

   Jūsų klausimai skirti kandidatams į LR Seimą, kurios prašome atsiųsti iki 2020.09.25 d., el. paštu: dalia.sinkeviciene@chamber.lt

  Debatų  data: 2020 metų rugsėjo 29 d., antradienis  

  Laikas: nuo 18.00 iki 19.30 val.

  Vieta: Jonavos rajono savivaldybės Jeronimo Ralio salė, Žeimių g.13, Jonava. Visos saugumo priemonės, susijusios su COVID-19, bus išlaikomos.

  Nuoširdžiai kviečiame Jus atvykti į susitikimą ir užduoti kandidatams verslui aktualius klausimus.

  Planuojame, kad susitikimo metu dalyvaus visi 8 Jonavos vienmandatės rinkimų apygardos kandidatai į LR Seimą.

   Registracija į renginį būtina.

   

  Dalia Sinkevičienė, Jonavos filialo direktorė 867974343

   

  Loading Map....

  Data: 2020-09-29, nuo 18:00 iki 19:30

  Vieta: Jonavos rajono savivaldybė, Žeimių g. 13, J. Ralio salė (II aukštas), Jonava

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content