• DARBUOTOJAI NORI DIRBTI! Motyvavimas XXI-ajame amžiuje

  KAUNO PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI

  2017 m. birželio 7 d. 9:30 val.

  kviečia dalyvauti seminare

  DARBUOTOJAI NORI DIRBTI!

  Motyvavimas XXI-ajame amžiuje

  Darbuotojų motyvacija, įsitraukimas ir bendras organizacijos mikroklimatas ir kultūra tampa vis svarbesniais veiksniais siekiant organizacijos tikslų. Tačiau darbuotojų motyvavimas tampa nemenku iššūkių įmonių vadovams.

  Kaip sukurti organizacijos aplinką, kuri motyvuotų jūsų darbuotojus? Kaip užtikrinti darbuotojų ilgalaikę motyvaciją? Juk ne paslaptis, kad finansinis, piniginis motyvavimas veikia trumpai.

  Šiuose mokymuose kalbėsime apie naujausią darbuotojų motyvavimo požiūrį, paremtą neuropsichologijos mokslo tyrimais, diskutuosime apie komunikacijos svarbą motyvacijos stiprinimui, ir apie tai, kad darbuotojų motyvacijai palaikyti svarbi ne tik tinkamai išakyta kritika, bet ir savalaikiai pagyrimai. Analizuosime kartų ypatumus, pamatysime, kaip skirtingų kartų vertybinės nuostatos įtakoja jų motyvaciją bei kokie gali būti paprasti (ir daug nekainuojantys!), bet efektyvūs būdai darbuotojų ilgalaikei motyvacijai sustiprinti. Pasidalinsime realių įmonių atvejais, FITIN mikroklimato audito Lietuvos įmonėse rezultatais ir rekomendacijų taikymo pavyzdžiais.

  Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, viduriniosios grandies, komandų vadovams.

  9.30 – 11.00

  Darbuotojų motyvavimas: esmė ir principai.

  Kas motyvuoja žmones? Tradicinės motyvacijos teorijos ir naujausiais neuropsichologijos tyrimais paremtas požiūris.

  Motyvavimo priemonių parinkimas, atsižvelgiant į socialinius veiksnius. 5 motyvavimo būdai, kaip juos panaudoti organizacijos darbuotojų motyvacijai didinti.

  11.00 – 11.15

  /pertrauka/

  11.15 – 12.45

  Skirtingų kartų (amžiaus grupių) darbuotojų motyvavimas.

  Kaip vadovas gali padėti susikalbėti skirtingų kartų darbuotojams? Kuo skiriasi kartų vertybės ir lūkesčiai? Ką reikia žinoti vyresniam vadovui apie vadovavimą jaunesniems? Ko derėtų nepamiršti jaunesniam vadovui apie vadovavimą vyresniems?

  Ar tikrai “jie” taip skiriasi nuo “mūsų”?

  12.45 – 13.30

  /Pietūs/

  13.30 – 15.00

  Tinkamos komunikacijos įtaka darbuotojų motyvacijai.

  Kaip tinkamai suteikti grįžtamąjį ryšį? Teigiamo ir neigiamo grįžtamojo ryšio teikimo būdai ir technikos. Kaip teikti neigiamą grįžtamąjį ryšį, kad išlaikytume darbuotojų motyvaciją ir užtikrintume pastangas ateityje?

  15.00 – 15.15

  /pertrauka/

  15.15 – 16.45

  Paprasti ir nestandartiniai darbuotojų motyvavimo būdai.

  Kaip palaikyti darbuotojų motyvaciją paprastais būdais? Geroji kitų įmonių patirtis taikant nestandartinius darbuotojų motyvavimo būdus.

  Esminės įžvalgos, sukauptos atliekant mikroklimato, motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus Lietuvos įmonėse.

  Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai, darbinė praktinė medžiaga.

  Mokymus veda:

  Dr. Rūta Klimašauskienė

  Personalo valdymo konsultantė, koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. Knygos tėvams apie vaikų sprendimus “Patarti negalima. Pasitikėti” bendraautorė.

  Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organiza cinės ir grupių te rapijos.

  Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ir kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Kuria mokymų programas ir veda praktinius, patirtinius mokymus darbuotojų motyvavimo, vadovavimo, emocinio intelekto lavinimo, darnaus komandos darbo, komunikavimo, efektyvaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, savęs pažinimo, kūrybingumo temomis.

  Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai, darbinė praktinė medžiaga.

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 35 Eur + PVM, kitiems klausytojams – 50 Eur + PVM

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Platesnė informacija el. paštu andreja.starkute@chamber.lt
  tel. (8 37) 20 34 83.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT95 4010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.


  Data: 2017-06-07, nuo 09:30 iki 16:45


Skip to content