• Darbuotojai nori dirbti! Motyvavimas XXI-ajame amžiuje

  Kiekvieno darbdavio siekis – energingi ir atsidavę darbuotojai degančiomis akimis. Tačiau kaip išspręsti šį iššūkį? Juk ne paslaptis, kad finansinis, piniginis motyvavimas veikia trumpai. Kaip užtikrinti darbuotojų ilgalaikę motyvaciją?

  Susipažinsite su naujausiu darbuotojų motyvavimo požiūriu, paremtu neuropsichologijos mokslo tyrimais, suprasite, kad darbuotojų motyvacijai sustiprinti ir palaikyti svarbi ne tik tinkamai išakyta kritika, bet ir savalaikiai pagyrimai, pamatysite, kaip skirtingų kartų vertybinės nuostatos įtakoja jų motyvaciją bei kokie gali būti paprasti (ir daug nekainuojantys!), bet efektyvūs būdai darbuotojų ilgalaikei motyvacijai sustiprinti.

  Mokymų metu daug dėmesio skirsime praktinių įgūdžių tobulinimui ir patirtiniam mokymuisi (per veiklą). Gausite minimalų kiekį “sausos” teorijos ir maksimalų kiekį įvairių praktinių veiklų – užduočių, diskusijų, atvejų analizės ir kt.

  Mokymai skirti įmonių vadovams, personalo vadovams, viduriniosios grandies, komandų vadovams.

  9.30 – 11.00

  Darbuotojų motyvavimas: esmė ir principai.

  Kas motyvuoja žmones? Tradicinės motyvacijos teorijos ir naujausiais neuropsichologijos tyrimais paremtas požiūris.

  Motyvavimo priemonių parinkimas, atsižvelgiant į socialinius žmonių elgsenos impulsus (SCARF modelio pagrindu).

  Nuspėjami neracionalūs žmonių elgesio ir mąstymo ypatumai. 5 būdai, kaip juos panaudoti motyvacijai, savimotyvacijai ir savikontrolei didinti.

  11.00 – 11.15

  /pertrauka/

  11.15 – 12.45

  Skirtingų kartų (amžiaus grupių) darbuotojų motyvavimas.

  Kaip dirbti mišrioje komandoje? Kuo skiriasi skirtingų kartų vertybės ir lūkesčiai? Ką reikia žinoti vyresniam vadovui apie vadovavimą jaunesniems? Ko derėtų nepamiršti jaunesniam vadovui apie vadovavimą vyresniems?

  12.45 – 13.30

  /Pietūs/

  13.30 – 15.00

  Tinkamos komunikacijos įtaka darbuotojų motyvacijai.

  Kaip tinkamai suteikti grįžtamąjį ryšį? Teigiamo ir neigiamo grįžtamojo ryšio teikimo būdai ir technikos. Kaip teikti neigiamą grįžtamąjį ryšį, kad išlaikytume darbuotojų motyvaciją ir užtikrintume pastangas ateityje?

  15.00 – 15.15

  /pertrauka/

  15.15 – 16.45

  Paprasti ir nestandartiniai darbuotojų motyvavimo būdai.

  Kaip palaikyti darbuotojų motyvaciją paprastais būdais? Geroji kitų įmonių patirtis taikant nestandartinius darbuotojų motyvavimo būdus.

  Mokymus veda:

  Dr. Rūta Klimašauskienė Koučingo specialistė (ICF – Tarptautinės koučingo federacijos akreditacija), lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė. Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis.Rūtos mokymai sulaukia itin palankių vertinimų, kadangi jų metu padeda dalyviams atskleisti asmeninį potencialą bei teorines žinias perkelti į savo kasdieninę veiklą formuojant ir tobulinant komunikavimo, darbo komandoje, emocinio intelekto, vadovavimo, problemų sprendimo, kūrybinio mąstymo įgūdžius.

  Danguolė Kraskauskienė Profesionali mokymų lektorė, nuo 2005 m. vedanti profesinius bei įvairios tematikos saviugdos mokymus. Unikalios programos, skirtos viešosios kalbos įgūdžiams vystyti, autorė. Sertifikuota koučingo specialistė. Blogo, skirto saviugdai autorė.Visų savo vedamų užsiėmimų metu ypatingą dėmesį skiria tam, kad atsiskleistų dalyvių individualumas bei būtų suformuoti tvarūs praktiniai įgūdžiai – lyderystės, iškalbos, laiko planavimo bei darnaus komandinio darbo. Lektorės seminarai išsiskiria interaktyvumu, kryptingumu bei palaikymo atmosfera, kuri leidžia dalyviams naujai atrasti bendradarbiavimą ir motyvaciją veikti.

  Mokymų dalyviams bus išduodami pažymėjimai, darbinė praktinė medžiaga.

  Seminaro kaina: Kauno PPA rūmų nariams – 35Eur + PVM, kitiems klausytojams – 50 Eur + PVM

  Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

  Platesnė informacija el.paštu agne.kudirkiene@chamber.lt
  ,tel. (8 37) 20 34 83.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu (faksu) sąskaitą išankstiniam apmokėjimui.

  Maloniai prašome dalyvio mokestį sumokėti grynais (K. Donelaičio g. 8; kabinetas Nr. 7)arba pervesti nurodytą sumą į Rūmų sąskaitą (įmonės kodas 110068545, a/s LT954010 0425 0007 3374 AB DNB bankas arba a/s LT61 7044 0600 0310 5231 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus įteikta seminaro metu.

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!


  Data: 2015-03-17, nuo 09:30 iki 16:45


Skip to content