• Darbo kodekso naujienos ir aktualijos buhalteriui (Jonavoje)

  Gerbiamieji buhalterinės apskaitos, finansų specialistai,

  Jūs suteikiate mums galimybę nuolat tobulėti, nestovėti vietoje ir ieškoti vis naujų veiklos idėjų. Esame dėkingi Jums už tai, kad esate.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su UAB “BDO auditas ir apskaita” maloniai kviečia sudalyvauti mokymuose “Darbo kodekso naujienos ir aktualijos buhalteriui”.

  Šių mokymų metu klausytojai sužinos naujausius įstatymų, teisinių aktų bei verslo apskaitos standartų pakeitimus, svarbius kiekvienam verslo subjektui, ruošiančiam finansinės atskaitomybės sudarymą ir tvarkančiam įmonių apskaitą. Aptarsime Darbo kodekso aktualijas, VDU skaičiavimą, mokesčių administravimą, mokesčių įstatymus, įskaitant GPM, PVM, VSDFV įmokas, atsakysime į aktualius klausimus, diskutuosime.

  Seminaras skirtas įmonių buhalteriams, finansininkams.

  Darbotvarkė:

  09:50 val. Dalyvių registracija

  10:00 val. Seminaras “Darbo kodekso naujienos ir aktualijos buhalteriui” Atsakymai į klausimus, diskusijos.

  11:45 -12.00 val. Kavos pertraukėlė

  14:15 val. Pabaiga

  Dalyviams bus išduota seminaro medžiaga, dalyvio pažymėjimai.

  Seminaro temos:

  • Naujojo Darbo kodekso apžvalga: esminiai pokyčiai nuo 2017.07.01 .

  • Darbo užmokesčio apskaitos naujienos ir aktualijos;

  • Vidutinio darbdavio ir darbovietės darbuotojų skaičiaus nustatymas nuo 2017-07-01;

  • Naujos darbo užmokesčio sistemos aprašymo aktualijos;

  • Darbo laiko apskaita;

  • Priedų, priemokų, premijų, pašalpų darbuotojams apskaita;

  • Nepanaudotų atostogų kompensacijų apskaičiavimo tvarka 2017 m.;.;

  • Vidutinio darbo užmokesčio, atostoginių ir atostoginių kaupinių skaičiavimo ypatumai nuo 2017-07-01;

  • Suminės darbo laiko apskaitos taikymo atvejai nuo 2017-07-01,

  • Sodros bei Gyventojų pajamų mokesčio įstatymų pasikeitimai nuo 2017 m.;

  Seminaro lektorius:

  UAB “BDO auditas ir apskaita” apskaitos paslaugų vadovė Jurgita Čepulienė, dirbanti personalo ir darbo užmokesčio srityje jau 15 metų. Paskutinius 5 metus nuolat konsultuoja klientus mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio klausimais, diegia informacinę personalo ir darbo užmokesčio sistemą, veda mokymus darbo apskaitos ir mokesčių temomis.

  Seminaro data:

  2017 m. rugsėjo 28 d., ketvirtadienis

  Seminaro vieta:

  UAB “Baldai jums”, Fabriko g.3, Jonava) II aukšto salė. KPPAR nariams, mokantiems nario mokestį – seminaras nemokamas. Seminaro kaina kitoms įmonėms, organizacijoms ar fiziniams asmenims – 40 eur Eur. PVM neskaičiuojamas pagal PVM įst.22 straipsnio 1 dalį.

  Maloniai prašome registruotis internetu arba el. paštu dalia.sinkeviciene@chamber.lt, registracija privaloma. Nemokamai registruosime po vieną dalyvį iš įmonių-narių. Informacija telefonu 8-679 74343.

  Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui arba atsiųsime žinutę “užregistruota”. Prašome dalyvio mokestį pervesti į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Jonavos filialo sąskaitą (įmonės kodas 303298793, a/s LT887044060008009065 AB SEB bankas). Sąskaita faktūra Jums bus atsiųsta po mokymų, registracijoje nurodytu e-paštu. Neatvykus pinigai už seminarą grąžinami, apie nedalyvavimą pranešus ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Seminaras įvyks tik susirinkus minimaliam dalyvių skaičiui.

  Data: 2017-09-28, nuo 09:50 iki 14:15


Skip to content