• Bendrovėms – nemokamas seminaras apie asmens duomenų apsaugą

  Pastarosiomis dienoms ne vienas asmens duomenų nutekėjimo skandalas kilo Lietuvoje. Tai verčia sunerimti, o kartu ir pabandyti atsakyti sau į klausimus ar mes patys viską esame padarę, kad netektų už pamokas brangiai mokėti.

  Kiekviena bendrovė tiesiogiai ar netiesiogiai tvarko asmens duomenis. Tai nebūtinai klientų duomenys. Lygiai taip pat yra tvarkomi ir darbuotojų duomenis, fiksuojamas vaizdas, analizuojama ir tvarkoma kita informacija.

  Mantas Baigys sako, kad nerimą kelia nežinomybė, o problemos ištinka tinkamai nepasirengus. Asmens duomenų apsaugos pokyčiai dar yra labai nauji. Todėl kyla daug klausimų ne tik bendrovėms, bet ir priežiūra vykdančioms institucijoms.

  Apie tai, kaip pasirengti ir asmens duomenis tvarkyti tinkamai ir be baimės, bus išsamiai kalbama Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo rengiamame nuotoliniame, nemokamame seminare.

  Seminare bus apžvelgta:

  • Asmens duomenys – kas tai?
  • Ką mes tvarkome ir ko gal nereikėtų tvarkyti?
  • Asmens duomenų apsaugos atmintinė – į ką reikia atkreipti dėmesį?
  • Naujausios aktualijos, kylančios rizikos, taikomos sankcijos ir prevencija.

   

  Pranešėjas – Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD vyresnysis teisininkas Mantas Baigys, kuris yra asmens duomenų apsaugos srities profesionalas, nuolat konsultuojantis klientus ir jiems rengiantis dokumentus, susijusius su asmens duomenų apsauga.

   

  Data: 2021.03.29

  Laikas: 16:00 – 18:00

  Vieta: ZOOM platforma

  Seminaras NEMOKAMAS

  Išankstinė registracija – būtina. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įmones kviečiame registruotis prisijungus per Nario zoną. Abiem atvejais, dalyvių registraciją patvirtinsime atsiųsdami žinutę el. paštu.

  Renginyje gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Jeigu kils klausimų, susisiekite su Kauno PPA rūmų Kėdainių filialo direktore Ramune Gustiene.

  Tel. nr. 8 673 20 205, arba el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt

  Maloniai laukiame Jūsų dalyvaujant!

  Data: 2021-03-29, nuo 16:00 iki 18:00
  Registracijos pabaiga: 2021-03-26 12:00:00
  Kaina: nemokamai
  Kaina rūmų nariams: nemokamai

  Registracijos laikas pasibaigė


Skip to content