• Atvykstamoji verslo misija iš Latvijos

  2023 metų rugsėjo 13 d. į Kauną atvyksta 11 įmonių delegacija iš Latvijos. Vienas pagrindinių atvykstančios delegacijos tikslų – verslo partnerių (agentų, distributorių, tiekėjų, technologinio bendradarbiavimo partnerių) paieška.

  Kviečiame į susitikimus su Latvijos verslo atstovais, kurie vyks rugsėjo 13 d. nuo 15 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Gedimino g. 43, Kaunas).

  Išsamus verslo delegacijos sąrašas:

  Įmonės pavadinimas Įmonės tinklapis Įmonės veikla Ko ieško Lietuvoje
  SIA “UEC Sistēmas” www.energijanosaules.lv Saulės energetika – montavimas, instaliavimas, eksplotavimas, techninė priežiūra. Įmonių, veikiančių saulės energetikos srityje:

  ·    gali pasiūlyti įsigyti medžiagas, kurias importuoja tiesiai iš Kinijos;

  ·    ieško subrangos partnerių saulės elektrinių surinkimui ir montavimui.

  SIA “Zen IS” www.zenis.lv Skaitmeninio marketingo įmonė, teikianti konsultavimo (skaitmeninė strategija, IT auditai ir kt.), duomenų analitikos, dizaino bei tinklapių, programėlių, e-komercijos kūrimo paslaugas. Ieško įmonių Lietuvoje, kurioms galėtų pasiūlyti savo paslaugas
  Smubic SIA smubic.com; beyerson.com Įmonė gamina aplinkai draugiškus 3D konstruktorius, 3D galvosūkius spalvinimui. Gaminiai pagaminti iš kartono. Gaminio principas – surinkti, dažyti ir žaisti. Ieško distributorių Lietuvoje, žaislų ir žaidimų parduotuvių, knygynų, laisvalaikio prekių parduotuvių, rankdarbių parduotuvių.
  SIA SimpleCharge www.simplecharge.lv

   

  Pagrindinis įmonės produktas yra EV įkrovimo įrenginys, kurį galima lengvai sumontuoti ant bet kurio miesto žibinto stulpo. Įkrovimo stotelę galima išsinuomoti arba pirkti, o paklausą turinčiose vietose įmonė siūlo ją sumontuoti nemokamai. Savivaldybių atstovai, parkavimo aikšelių administartoriai, nekilnojamo turto ir infrastruktūros vystytojai.
  SIA ‘’Roadgames’’ www.roadgames.com Pritaikomi orientaciniai žaidimai Baltijos šalyse ir už jos ribų, skirti turizmui skatinti ar įmonės komandai formuoti.

  Žaidimai gali būti pritaikyti įvairiems įvykiams ir suasmeninti naudojant devynis skirtingus interaktyvių užduočių tipus.  Sukurta daugiau nei 150 orientacinio žaidimo trasų. Žaidimo gidas yra online aplikacija, tačiau orientacinis žaidimas vyksta realioje aplinkoje.

  Savivaldybių, turizmo informacinių centrų astovai.

  Įmonių personalo skyriai, organizuojantys darbuotojų komandos formavimo veiklas.

  Green Space, SIA https://greenspace.lv/ Green Space ne tik stato namus, bet ir kuriame tvarias bendruomenes, kurios teikia pirmenybę aplinkos apsaugai ir skatina sveikesnį gyvenimo būdą. Įmonė užsiima viskuo – nuo pamatų klojimo iki stogo įrengimo. Dirba su ilgamete patirtimi, siekdami užtikrinti, kad namai būtų pastatyti taip, kad tarnautų ir atitiktų visas klientų lūkesčius. Nekilnojamojo turto įmonės, vystytojai, statybų bendrovės, medinių namų statybos srities atstovai.
  Force Lex https://www.forcelex.lv/ Akredituota profesinio tęstinio mokymo ir tobulinimosi mokymo įstaiga. Organizuojami mokymai ir seminarai:

  ·         namų valdytojams

  ·         buhalteriams

  ·         teisininkams

  ·         kitoms suinteresuotosioms šalims su ESF parama

  Domina susitikimai su namų valdos, butų administravimo įmonėmis, profesinio mokymo paslaugų teikėjais dėl patirties dalybų.
  SIA EKSITO K www.eksitok.lv Siūlomi produktai:

  ·         Saldumynai: chalva, sausainiai, zefyrai, marmeladas, riešutai karamelėje, vaisiai šokolade

  ·         Sūdyti: konservuota mėsa ir žuvis, mėsos užkandžiai, traškūs riešutai, spragėsiai

  ·         Gėrimai: limonadai, alus, energetiniai gėrimai

  Siūlomos paslaugos: pakavimas į įvairias medžiagas, užsakomoji gamyba, greitas pristatymas

  Ieško agentų ir distributorių Lietuvoje
  AZK SIA https://www.azksia.com/en Kokybės vadybos sistemų diegimas pagal standartus ISO 22000/FSSC 22000, BRC Food, IFS ir kt. maisto gamybos įmonėse; dokumentų rengimas, vidaus auditų atlikimas. Domina susitikimai su Lietuvos maisto gamybos įmonėmis.
  SIA APPS EUROPE

   

  www.apps-europe.com Įmonė užsiima nemalonių kvapų ir dulkių mažinimu įvairiose pramonės šakose, ribojant emisijas tiek patalpose, tiek lauke. Unikali sugerianti technologija efektyviai sumažina kvapus. Galimi mobilūs ir stacionarūs sprendimai. Įmonė ieško bendradarbiavimo partnerių, užsiimančių oro kokybės stebėjimu ir sprendimų teikimu. Taip pat, domina susitikimai su sąvartynų, vandens valymo įrenginių, komposto gamyklų, dumblo tvarkymo, miltų ir alijeų, biodyzelino gamyklų atstovais.
  “AGB Serviss” LTD www.agb.lv Medienos drožlių vandens šildymo katilų ir medienos granulių šildymo katilų gamyba. Domina susitikimai su:

  ·    miesto katilinių operatoriais

  ·    medienos perdirbimo įmonėmis

  Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė REGISTRACIJA būtina, ją rasite nuorodoje: https://forms.gle/XrbcbBRSMX3g3Xb46

  Iškilus klausimams galite susisiekti su Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininke Ingrida Braziūniene (ingrida.braziuniene@chamber.lt; +370 633 74431)

  Loading Map....

  Data: 2023-09-13, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content