• Atvirų durų diena įmonėje „Lifosa“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas organizuoja išvyką į įmonę AB Lifosa“, kurią aplankė ir prieš metus. Susidomėjimas buvo toks didelis, kad rūmų narių pageidavimu, dar kartą organizuojama atvirų durų diena įmonėje „Lifosa“.

  Atvirų durų dienos metu, susipažinsime su bendrove, jos gaminama produkcija, apžiūrėsime gamyklos teritoriją, vyksime į fosfogipso kalnus. Taip pat numatyti pietūs „Lifosoje“.

   

  AB „Lifosa“ yra viena didžiausių ir moderniausių Europoje trąšų gamybos bendrovių, be kita ko, dar ir patenkanti į geidžiamiausių darbdavių Lietuvoje sąrašą. Įmonė įsikūrusi Kėdainiuose, vidurio Lietuvoje. Didžiąją AB „Lifosa“ produkcijos dalį sudaro azoto – fosforo trąšos, skirtos dirvai praturtinti ir jos derlingumui didinti. Apie 98 proc. AB „Lifosa“ produkcijos eksportuojama. Didžioji jos dalis realizuojama Europos, taip pat Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos rinkose. Nuo 2014 m. pabaigos AB „Lifosa“ akcijas valdo bendrovė EuroChem Group. Tai Šveicarijoje, Cugo kantone įregistruota tarptautinė kompanija, viena didžiausių mineralinių trąšų gamintojų pasaulyje. Į bendrovę nutiesta geležinkelio atšaka, kuria gaunamos žaliavos, taip pat geležinkeliu išvežama didžioji dalis pagamintos produkcijos. AB “Lifosa” įžymi balto fosfogipso kalnais – tai unikalus reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijyje. Kalnai trąšų gamyklos pašonėje pradėti pilti nuo 1968 metų. Anksčiau pradėti formuoti kalnai dabar jau apsodinti, apaugę medžiais ir žole. Objektas nėra lankomas, tačiau stūksantys kalnai matomi ir 5 kilometrų atstumu.

   

   

  Renginio data: 2021-09-16, nuo 09:00 iki 14:00

  Registracijos pabaiga: 2021-09-10 17:00

  Išvykimo laikas ir vieta: rinksimės 08.45 – 9.00 val. ir išvyksime iš Didžiosios Rinkos aikštės, Kėdainiuose (greta KPPAR Kėdainių filialo)

  Išankstinė registracija – būtina

  Vizitas į įmonę AB „Lifosa“ skirtas KPPAR Kėdainių filialo nariams

  Maloniai laukiame ir kitų regionų įmonių atstovų, tačiau dėl COVID-19 pandeminės situacijos, dalyvių skaičius labai ribotas. Kadangi į gamyklą reikia vykti kartu autobusu, vietoje susimokėsime už autobusą.

  INFORMACIJAI: Jeigu pageidaujate renginyje atvykti ir dalyvauti su rūmų klubais, ar kitais rūmų filialais, maloniai prašome susisiekti su KPPAR Kėdainių filialo direktore Ramune Gustiene tel. nr. 8 673 20 205 arba el. paštu: ramune.gustiene@chamber.lt ir suderinti vizito detales.

  DĖMESIO! Blogėjant epidemiologinei situacijai informuojame, kad renginyje galės dalyvauti tik galimybių pasą turintys asmenys.

  Vizito metu gali būti fotografuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomi nuotraukose, talpinamose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

   

  Data: 2021-09-16, nuo 09:00 iki 14:00


Skip to content