• Asmeninio prekės ženklo DNR

  Eksportuotojų klubo susitikimas

  Asmeninio prekės ženklo DNR

   

  Nors asmeninio prekės ženklo apibrėžimų rasime ne vieną, o pati sąvoka linksniuojama vis dažniau, retas kuris galėtų tiksliai pasakyti, kas tai yra, o tuo labiau pateikti aiškią strategiją, leidžiančią tvariai kurti asmeninį prekės ženklą.

  Šiandien socialinių medijų dėka asmeninį prekės ženklą gali vystyti kiekvienas iš mūsų, tačiau kaip tai daryti tinkamai? Pranešimo metu lektorė supažindins su asmeninio prekės ženklo sąvoka bei pateiks įžvalgas, kodėl verta investuoti laiką ir jėgas į asmeninio prekės ženklo stiprinimą bei kokios to naudos organizacijai.

  Lektorė: dr. Dominyka Venciūtė

  ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadybos mokslų daktarė, Verslo vadybos ir analitikos programos direktorė ir dėstytoja. Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Vilniaus skyriaus valdybos narė ir sertifikuota marketingo vadovė. Asmeninės ženklodaros ir marketingo konsultacijų projekto „Persona Cognita“ įkūrėja. Veda mokymus ir konsultuoja asmeninio prekė ženklo ir marketingo klausimais bei padeda vystyti asmeninį prekės ženklą įvairių sričių profesionalams. Savo žiniomis apie asmeninį prekės ženklą dalijosi su daugiau nei 2500-ais žmonių 30-ies konferencijų ir mokymų metu, konsultavo dešimtis įmonių ir profesionalų.

  Renginys skirtas tik Eksportuotojų klubo nariams.

  Privaloma išankstinė registracija (iki rugsėjo 16 d.) el.paštu:  irma.taparauskiene@chamber.lt
  Tel. pasiteiravimui: 8 37 229212

  Loading Map....

  Data: 2019-09-19, nuo 15:00 iki 17:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Vytauto pr. 29 (II a.), Kaunas


Skip to content