• Apskritojo stalo diskusija su Valstybinės mokesčių inspekcijos Teisės departamento direktore Rasa Virviliene.

  Rugsėjo 6 d., trečiadienį, 10 val. organizuojame Rūmų narių – įmonių vadovų, už finansus atsakingų asmenų, teisininkų apskritojo stalo diskusiją su Valstybinės mokesčių inspekcijos Teisės departamento direktore Rasa Virviliene.

  Apskritojo stalo diskusija skiriama LR mokesčių administravimo įstatymo analizei per mokesčių administratoriaus ir mokesčių mokėtojo santykį. 

  Turinys:

  • Įžanga:trumpas rūmų ir temos pristatymas. Kauno PPA rūmų atstovas.
  • LR mokesčių administravimo įstatymas: kokius pagrindinius aspektus privalo žinoti mokesčių mokėtojas, kokie klausimai ir problematika iškyla dėl įstatymo taikymo praktikoje, mokesčių administratoriaus ir mokesčių mokėtojo santykiai. VMIatstovas
  • VMIir verslo atstovų diskusija „Ginčų sprendimo tvarka ir praktika: kas ir kaip vyksta, kai abiem šalims trūksta įrodymų ginčo objekte”.

   

  Susitikimo pasirengimui ir kokybiškai eigai labai kviečiame pateikti išankstinius klausimus, ar situacijas diskusijai (turėkite omenyje, kad temą nagrinėsime per VMI administruojamus mokesčius).

  Išankstinius klausimus, situacijas teikite el. paštu: daiva.vysniauskiene@chamber.lt iki rugsėjo d. (vėliausiai iki rugsėjo 4 d. 12 val.).

  Registracija: https://forms.gle/g9okUpdXAdGTTY1v9

  Informacija: Daiva Vyšniauskienė tel.nr. 8687 36240 arba el.p.  daiva.vysniauskiene@chamber.lt

  Loading Map....

  Data: 2023-09-06, nuo 10:00 iki 12:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content