• Apskritojo stalo diskusija Kėdainiuose „Savivaldos ir verslo dialogas: verslo sąlygų gerinimas Kėdainių rajone“
  Kviečiame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo narius į apskritojo stalo diskusiją “Savivaldos ir verslo dialogas: verslo sąlygų gerinimas Kėdainių rajone”. Į diskusiją pakvietėme Kėdainių rajono savivaldybės merą Valentiną Tamulį ir jo komandą. Diskusijoje kartu su meru aptarsime, kokiomis priemonėmis didinti Kėdainių miesto patrauklumą, kaip pozicionuoti miestą ir kokios yra Kėdainių rajono savivaldybės numatytos priemonės, skirtos padėti verslui COVID-19 pandemijos metu.
  Diskusijoje taip pat dalyvaus Užimtumo tarnybos prie LR SADM Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Kėdainių skyriaus vedėja Irena Petraitienė. Užimtumo tarnybos atstovė supažindins diskusijos dalyvius su Lietuvos bei rajono užimtumo ir darbo rinkos situacija bei nedarbo problematika.
  Data: Spalio 28 d. 
  Susitikimo pradžia: 16.00 val, trukmė ~2 val. 
  Vieta: Kėdainių profesinio rengimo centras, I aukštas, Posėdžių salė, Šėtos g. 105, Kėdainiai.
  Diskusiją moderuos: KPPAR Kėdainių filialo pirmininkas Egidijus Žaltauskas.
  Renginys skirtas tik KPPAR Kėdainių filialo nariams. 
   
  Siekiant valdyti dalyvių skaičių ir situaciją bei kontaktus, dėl COVID-19 pandemijos ir remiantis LR Sveikatos ministerijos rekomendacijomis, skelbiama elektroninė dalyvių registracija.

  Išankstinė registracija į diskusiją – būtina. Vietų skaičius ribotas. Neužsiregistravę dalyviai į renginį bus neįleidžiami.

  Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

  Svarbi informacija dėl COVID-19:

  DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų. Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

  Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!

  Loading Map....

  Data: 2020-10-28, nuo 16:00 iki 18:00
  Registracijos pabaiga: 2020-10-27 12:00:00

  Vieta: Kėdainių profesinio rengimo centras, I aukštas, Posėdžių salė , Šėtos g. 105, Kėdainiai

  Registracija į renginį
Skip to content