• Apskritojo stalo diskusija dėl valstybės politikos viešųjų pirkimų srityje

   

  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija rengia rūmų narių pasitarimą – apskritojo stalo diskusiją dėl valstybės politikos viešųjų pirkimų srityje. 

  Kviečiame dalyvauti visų regionų rūmų narius, kurie turi pasirašę sutartis ar ketina tai padaryti, dalyvaudami viešųjų pirkimų procese ir  yra aktualūs viešųjų pirkimų vykdymo klausimai.

  Diskusijos tikslas –aptarti problematiką, išgirsti Jūsų pasiūlymus ir sutarti, kokią poziciją galime toliau formuoti bei teikti nuo LPPARA valdžios ir valstybės valdymo institucijoms.

  LPPARA jau kreipėsi raštu į Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ir kitas institucijas dėl viešųjų pirkimų reglamentavimo tobulinimo: numatyti pirkimo kainos didinimą dėl aukštos infliacijos, sąmatų (įkainių) perskaičiavimą, griežtesnį reglamentavimą perkančiai organizacijai laiku atsiskaitant su tiekėjais ir kt. Ministerijų atsakymuose rekomenduojama naudotis esamais VPT išaiškinimais, kad atsitikus aplinkybėms, kurių „protingai“ nebuvo galima numatyti bei esant abiejų pusių sutikimui, sutartis galima keisti. VPT taip pat rekomenduoja perkančioms organizacijoms „griežčiau“ laikytis atsiskaitymo terminų, agentūroms tikrinant pirkimų dokumentus, prisilaikyti nustatytų terminų.
  Su LPPARA parengta pozicija ir gautais atsakymais galite susipažinti: https://bit.ly/3QxsrUB

  LPPARA yra parengusi ir Ekonomikos ir inovacijų ministerijai pateikusi pasiūlymus dėl viešųjų pirkimų politikos. Su pozicija ir atsakymais galite susipažinti: https://bit.ly/3QxsrUB

  Moderatorius – Daiva Vyšniauskienė, Kauno PPA rūmų verslo atstovavimo skyriaus vadovė

  Vieta: diskusija nuotolinė, visiems užsiregistravusiems bus išsiųsta nuoroda. 

  Registracija iki 2022-06-30 12:00 val.  

  Daugiau informacijos rasite:  https://bit.ly/3n8utNy

  Data: 2022-06-30, nuo 14:00 iki 15:30


Skip to content