• Apskritojo stalo diskusija dėl tekstilės atliekų tvarkymo – susitikimas su Aplinkos viceministre Raminta Radavičiene

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai organizuoja susitikimą su Aplinkos viceministre Raminta Radavičiene. Susitikimo tikslas aptarti, kaip Lietuva ruošiasi įgyvendinti Atliekų direktyvos reikalavimus tekstilės sektoriuje. Atskiras tekstilės rūšiuojamasis surinkimas yra perkeltas į Lietuvos Atliekų tvarkymo įstatymą ir įsigalios 2025-01-01, Valstybiniame atliekų prevencijos ir tvarkymo plane 2021-2027 m. taip pat šiam sektoriui nemažai skiriama dėmesio. Diskusijoje norime informuoti verslo subjektus apie ateinančių metų tikslus, pokyčius, valstybės (gamintojų/importuotojų, savivaldybių ir gyventojų) atsakomybes, kad laiku būtų tam pasiruošta, taip pat diskutuoti apie pasirengimo eigą, etapus, kaip rūmai ir įmonės gali įsitraukti į procesą.

  Susitikimo data: gruodžio 13 d.

  Susitikimo laikas: 10 val.

  Numatoma trukmė: 2 val.

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43-1, Kaunas

  Darbotvarkė*: 

  1. Aplinkos viceministrės pranešimas apie teisės aktų reikalavimus: ES Atliekų direktyva, Lietuvos atliekų tvarkymo įstatymas, Valstybinis atliekų prevencijos ir tvarkymo planas, kiti svarbūs aspektai.
  2. Diskusija su tekstilės įmonėmis apie gamintojų atsakomybės principo įgyvendinimą.

  darbotvarkė gali šiek tiek kisti.

  Susitikime kviečiame dalyvauti Rūmų narius – tekstilės įmonių vadovus, atliekų tvarkymu užsiimančių įmonių vadovus, mokslo atstovai.

  Registracija vyksta iki gruodžio 11 d. https://forms.gle/Mzm7uzpaEFJKYMru6

  Jeigu jaučiate peršalimo simptomus, labai prašome renginyje dėvėti apsaugines veido kaukes ar respiratorius. Saugokime vieni kitus! Dėkojame už Jūsų supratingumą.

  Loading Map....

  Data: 2022-12-13, nuo 10:00 iki 12:00

  Vieta: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, Gedimino g. 43, Kaunas


Skip to content