• ŽENKITE ŽINGSNĮ ARČIAU NUOSAVO VERSLO: DALYVAUKITE INTERNETINIAME SEMINARE „KAIP IDĖJAS PAVERSTI POKYČIUS KURIANČIAIS VERSLAIS?“

  Gegužės mėnesį startuoja nauja ir įkvepianti verslo programa ,,Change4Future’’, kurios  metu Lietuvoje bus išvystyta net 15 tvarių ir komerciškai gyvybingų socialinių verslų! Verslumo programą sudarys 4 vieni su kitu susiję etapai: atviri internetiniai seminarai, hakatonas, akseleratorius ir vieši socialinio verslo pristatymai. Šioje programoje dalyvauti gali kiekvienas, kuris jau turi socialinio verslo idėją, yra „be 5 minučių verslininkas” arba seniai svajoja aktyviais veiksmais kurti visuomeninius pokyčius!

  Jau gegužės 5 d. įsibėgės atvirų internetinių seminarų ciklas: kiekvieną antradienį praktiniais patarimais, kaip išplėtoti verslą nuo idėjos iki kliento, nuotoliniu būdu dalinsis įvairių sričių ekspertai bei žinomi socialiniai inovatoriai.

  Pirmame internetiniame seminare, kaip paversti idėjas pokyčius kuriančiu verslu, atskleis  visiems gerai žinomas muzikantas bei socialinių iniciatyvų dalyvis JURGIS DIDŽIULIS! Apie socialinio verslo poreikį Kauno apskrityje dalinsis ir „Kaunas IN“ vadovas Tadas Stankekvičius, o „ChangeMakers‘ON vadovė Simona Šimulytė papasakos apie visą ,,Change4Future’’ projektą ir kaip tapti socialiniu inovatoriumi!

  Su ekspertų pagalba juo galite tapti ir Jūs, tad registruokitės į pirmąjį internetinį seminarą „Kaip idėjas (pa)versti pokyčius kuriančiais verslais? ’’ https://bit.ly/2ztRVPF

  Daugiau informacijos: https://bit.ly/3aybZgA

  Internetinis seminaras NEMOKAMAS.

Skip to content