• Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į „VDU NetWork‘22“

  Vytauto Didžiojo universitetas kviečia susitikti į kupiną bendradarbiavimo galimybių renginį „VDU NetWork‘22“. Birželio 8 d. 9.30 – 12.30 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) Jūsų lauks ne tik pranešimai, bet ir kontaktų mainai su Universiteto bendruomene, partneriais ir verslo atstovais.

  #studijos. Kartu su VDU Studijų departamentu ir VDU Studentų reikalų departamentu kviesime atrasti galimybes įsitraukti į studijų procesą, atrasti bendradarbiavimo su studentais galimybes ir diskutuosime kaip užauginti ateities darbuotoją.

  #mokslas. Šiame renginyje VDU Komunikacijos ir technologijų perdavimo centras (KTPC) pristatys mokslo – verslo bendradarbiavimo galimybes per užsakomuosius mokslinius tyrimus, MTEP paslaugas ir galimybes įsitraukti į projektines veiklas.

  #profesinistobulėjimas. Pagal naujausias Europos sąjungos gaires – mokysimės visą gyvenimą. VDU Profesinių kompetencijų vystymo centras (PKVC) pakvies kiekvieną susipažinti su individualiomis, komandinėmis mokymosi galimybėmis, kompetencijų tobulinimu bei kompetencijų įsivertinimo sistema.

  Maloniai, kviečiame registruotis ir dalyvauti renginyje bei susitikti atviram pokalbiui su Universiteto bendruomenės nariais. Maloniai, kviečiame registruotis ir dalyvauti renginyje bei susitikti atviram pokalbiui su Universiteto bendruomenės nariais. Dalyviams būtina išankstinė registracija „VDU NetWork‘22“.

  Kilus klausimams, kviečiame kreiptis į VDU PKVC el. paštu: mokymosi.akademija@vdu.lt, VDU KTPC el. paštu: mokslo.paslaugos@vdu.lt arba į Raimondą Zinkevičienę el. paštu: raimonda.zinkeviciene@vdu.lt, tel. nr. +370 614 38 071.

Skip to content