• VMI visoms Lietuvoje registruotoms įmonėms atvėrė VMI kliento profilį

  Informuojame, kad VMI visoms Lietuvoje registruotoms įmonėms atvėrė VMI kliento profilį ir kviečia susipažinti su jų individualiais profiliais. Tai vienoje vietoje pateikiami VMI turimi ir vertinami duomenys apie mokesčių mokėtoją, skirti susipažinti, kokias rizikas įmonės veikloje įžvelgia mokesčių administratorius.

  VMI kliento profilis yra privatus, tai yra, skirtas tik konkrečiai įmonei savikontrolei, jį matyti gali įmonės vadovas.

  Peržiūrėti įmonės individualų profilį vadovai gali užsiregistravę ir prisijungę projekto bendraautorių UAB „Finpass“ savitarnos svetainėje, adresu https://finpass.eu/.

  Jei pageidaujama, įmonės profilio informacija galima pasidalinti su esamais ir būsimais partneriais, kitais suinteresuotais asmenimis (prisijungus prie individualaus profilio, spausti „Dalintis“). Kviečiame įmones dalintis savo ir teirautis galimybės susipažinti su kitų įmonių individualiais profiliais. Teigiamas įmonės vertinimas leis pelnyti didesnį pasitikėjimą.

  Kilus klausimų dėl registracijos, prašome kreiptis info@finpass.eu. Informacija dėl asmeniniame VMI kliento profilyje skelbiamų duomenų teikiama mokesčių informacijos telefonu 1882 (+370 5 260 5060), spausti „4“. Pasiūlymai ir pastebėjimai dėl VMI kliento profilio laukiami el. paštu kliento.profilis@vmi.lt.

  Daugiau informacijos apie VMI kliento profilį rasite čia.

  VMI kliento profilis sukurtas įgyvendinant VMI ilgalaikę strategiją POLARIS 2025.

  Išsamiai apie VMI planuswww.vmi.lt/evmi/polaris-2021-2025

  Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) informacija

Skip to content