• VMI kvietimas įmonėms išbandyti VMI kliento profilį

  Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kviečia įmones išbandyti VMI kliento profilį. Jame pateikiami VMI turimi ir vertinami Jūsų įmonės duomenys, skirti susipažinti, kokias rizikas Jūsų veikloje įžvelgia mokesčių administratorius. VMI kliento profilis yra privatus, tai yra, skirtas tik Jūsų įmonei savikontrolei.

  VMI kliento profilį peržiūrėti gali vadovai, užsiregistravę ir prisijungę projekto bendraautorių UAB „Finpass“ savitarnos svetainėje, adresu https://finpass.eu/.

  Jei pageidauja, vadovai įmonės VMI kliento profilio informacija gali pasidalinti su apskaitą tvarkančiais asmenimis, darbuotojais, partneriais, klientais, investuotojais ar kitais suinteresuotais asmenimis (prisijungus, spausti „Dalintis“). Kviečiame dalintis savo įmonės profiliu, taip pat teirautis kitų vadovų dėl galimybės susipažinti su jų atstovaujamų įmonių VMI kliento profiliais. Teigiamas įmonės vertinimas leis pelnyti didesnį pasitikėjimą!

  Daugiau informacijos apie VMI kliento profilį rasite čia. Kilus klausimų dėl registracijos, prašome kreiptis info@finpass.eu. Informacija apie asmeniniame VMI kliento profilyje skelbiamus duomenis teikiama mokesčių informacijos telefonu 1882 (+370 5 260 5060), spausti „4“. Pasiūlymų ir pastebėjimų dėl VMI kliento profilio laukiame el. paštu kliento.profilis@vmi.lt.

  VMI kliento profilis sukurtas, įgyvendinant VMI ilgalaikę strategiją POLARIS 2025.

  Išsamiai apie VMI planuswww.vmi.lt/evmi/polaris-2021-2025

   

Skip to content