• Naujienos
 • Vizitas pas didžiausią ortopedijos priemonių gamintoją Baltijos šalyse – AB „Ortopedijos technika“

  Vienas iš Eksportuotojų klubo veiklos privalumų – galimybė klubo nariams apsilankyti pačiose įvairiausiose įmonėse. Vizitų metu galima iš arčiau susipažinti su aplankomos įmonės veiklos specifika, pamatyti gamybą ir veiklos procesus, pasisemti patirties ir idėjų iš kolegų…
  Lapkričio mėnesį Eksportuotojų klubo nariai aplankė vieną ilgiausiai veikiančių Kauno įmonių, šiemet skaičiuojančią net 77-ąjį gimtadienį – AB „Ortopedijos technika“.  Nuo 1945 m. veikianti įmonė yra didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonė teikia medicinos paslaugas – gydytojų specialistų konsultacijas, tyrimus ir diagnostiką, chirurgines operacijas, reabilitacinį gydymą, individualiai gamina galūnių protezus, įtvarus sportui ir reabilitacijai, ortopedinę avalynę, avalynės įdėklus ir kt.
  Kasmet daugiau nei 60 tūkst. klientų aptarnaujanti įmonė pasitikėjimą yra įgijusi ne tik pacientų ir gydytojų, bet ir eksporto partnerių tarpe, o gaminamos produkcijos kokybę iliustruoja ir kasmet didėjantis eksportas į Vokietiją, Skandinaviją, Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Jungtinius Arabų Emyratus, Jungtines Amerikos Valstijas, Australiją ir kitas pasaulio šalis. Įmonės eksporto žemėlapyje šiuo metu 24-ios valstybės iš visų žemynų ir tai – ne pabaiga.

  Vizite dalyvavusieji turėjo išskirtinę galimybę pamatyti, kaip atsakingai ir preciziškai planuojama ir organizuojama ortopedijos priemonių gamyba. Susirinkusieji domėjosi ne tik ortopedijos produktų gamybos eiga, turimu produktų krepšeliu, bet ir įmonės klientų paieškos kanalais, eksporto rinkomis. Svečius priėmusi ir lydėjusi AB „Ortopedijos technika“ eksporto vadybininkė Jurgita Žemaitienė mielai atsakė į visus susirinkusių klausimus, dalinosi įmonės veiklos niuansais ir eksporto plėtros planais. O jie tikrai verti dėmesio: iki metų pabaigos planuojamas apie 30% eksporto apyvartos augimas, tikimasi, kad eksporto žemėlapis pasipildys ir dar viena nauja rinka – Urugvajumi.
  AB „Ortopedijos technika“ komandai linkime sėkmės ir dėkojame už šiltą Eksportuotojų klubo priėmimą svečiuose!

   

  Kviečiame ir Jus prisijungti prie Eksportuotojų klubo, kuriame ne tik organizuojami vizitai į įmones, bet mokomasi bei dalinamasi neįkainojamomis žiniomis ir patirtimi!

Skip to content