• Naujienos
 • Vis daugiau paslaugų – nuotoliniu būdu

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, reaguodami į situaciją, susijusią su koronaviruso plitimu, vis daugiau paslaugų teikia nuotoliniu būdu.

  Neatšauktus renginius ir susitikimus organizuojame laikydamiesi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimuose nurodytų sąlygų bei kitų reikalavimų ir rekomendacijų. Kviečiame elgtis atsakingai ir laikytis visų nurodytų rekomendacijų, bei esant galimybei susitikimuose ir renginiuose dalyvauti nuotoliniu būdu. Į internetinę erdvę jau persikėlė ir Jūsų pamėgti Penktadienio kontaktų rytai, didžioji dalis klubų susitikimų ir kiti aktualūs seminarai bei renginiai.

  Esame pasiruošę Jums padėti, todėl nesiūlome atsisakyti susitikimų ar konsultacijų, bet kviečiame aktyviai juos organizuoti internetinėje erdvėje.

  Be to, įmonėms, norinčioms išsiimti prekių kilmės sertifikatą, taip pat nebereikia atvykti į rūmus, nes jau galima pasinaudoti elektroninių prekių kilmės sertifikatų išdavimu. Daugiau informacijos apie tai čia.

   

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai siekdami užkirsti kelią galimam viruso plitimui, kviečia būti sąmoningais ir atkreipti dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos bei kitas rekomendacijas ir patarimus, kaip apsaugoti save ir aplinkinius. Norint apsaugoti save ir kitus nuo viruso, reikėtų dažnai plauti rankas, neliesti rankomis veido (nebent iš karto nusiplovus rankas), kosulį dengti į alkūnės linkį ar audinį, laikytis atokiai nuo kosėjančių ar čiaudinčių asmenų, vengti artimo kontakto. Asmenims, kurie jaučiasi prastai, jiems pakilusi temperatūra, jie čiaudi, kosėja ar jaučia kitus simptomus, rekomenduojama likti namuose ir saugoti savo bei aplinkinių sveikatą.

Skip to content