• Naujienos
 • Vilkaviškio verslo forumas 2020

  Nuotoliniu būdu vykusiame jau antrajame Vilkaviškio verslo forume 2020, skirtame Verslo dienai paminėti, aptarta ekonominė situacija ir prognozės bei apdovanoti Vilkaviškio rajono verslininkai. Į kvietimą dalyvauti nuotoliniame Vilkaviškio verslo forume atsiliepė 43 dalyviai.

  „Vilkaviškis – sparčiai atsinaujinantis miestas. Jame daug dėmesio skiriama ne tik miesto viešųjų erdvių sutvarkymui, poilsio ir rekreacinių zonų infrastruktūros atnaujinimui, bet ir palankių sąlygų, pramonės ir verslo plėtrai, kūrimui. Vilkaviškis taip pat yra ir puikus verslo ir savivaldos bendradarbiavimo pavyzdys.“, –  verslo forumo dalyvius sveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius.

  VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro direktorius bei Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Vilkaviškio atstovybės koordinatorius Vitas Girdauskas pristatė Vilkaviškio rajono verslo situacijos apžvalgą. LR teritorijos bendrojo plano rengimo darbo grupės vadovė Laimutė Janulienė pristatė Lietuvos bendrąjį planą, o Asociacijos INFOBALT vadovas Mindaugas Ubartas atskleidė šių dienų aktualijas ir ateities perspektyvas IT, telekomunikacijų ir skaitmenizacijos pasaulyje.

  Antroje renginio dalyje nominacijų steigėjai paskelbė „Vilkaviškio rajono verslo nominacijas 2020“.

  Pirmąją nominaciją pristatė Savivaldybės meras A. Neiberka, kuris Savivaldybės nominaciją „Tvarus verslas“ skyrė ir už efektyviai ir tvariai kuriamą pridėtinę vertę, už tai, kad kasdieniuose darbuose siekiama ne trumpalaikės naudos, o tvaraus bendradarbiavimo, pusiausvyros tarp pelno ir socialinės atsakomybės, atsakingo vartojimo dėkojo įmonei – UAB „Circle Supply“ (vadovė Jūratė Treigytė).

  LR Seimo narys A. Butkevičius nominaciją „Už investicijas į verslo plėtrą“ skyrė UAB „Gabriel Textiles“ (vadovas Darius Daulenskas).

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinė direktorė O. Grigienė pristatė specialią nominaciją „Už stabilų ir augantį verslą“, kurią skyrė UAB „Pro colore“ (vadovė Milda Plečkaitytė).

  Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilkaviškio skyriaus vedėja Reda Besasparienė už socialiai atsakingo verslo plėtojimą padėkojo UAB „Emiva“ (vadovas Remigijus Svotas).

  Laikraštis „Santaka“ savo nominaciją – „Metų ryžtas“ – skyrė IĮ „Jusnestina“ (vadovė Neringa Bandžiukienė).

  Laikraštis „Suvalkijos kraštas“ apdovanojimą „Už kūrybiškumą reklamos srityje“ skyrė įmonei UAB „Art Glacio“ (vadovas Arūnas Simutis).

  Vilkaviškio verslo ir turizmo informacijos centro nominacija „Nauja viltis turizmo srityje“ atiteko vandenlenčių parko „Vilkaviškis Wake Inn“ įkūrėjui Mantui Puodžiūnui.

  Šio konkurso nugalėtojų apdovanojimai įvyks pasibaigus karantinui, kai grįšime į mums įprastą gyvenimo būdą ir galėsime gyvai padėkoti rajono verslininkams, kurie savo idėjomis, sunkiu darbu ir ryžtu prisideda prie Vilkaviškio rajono gerovės kūrimo.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Vilkaviškio rajono savivaldybės informacija

   

Skip to content