• „Vikingų dienose“ Islandijoje pristatyti Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių verslo bendradarbiavimo pasiūlymai

    Rugpjūčio 31 – rugsėjo 1 dienomis vyko jau 13 kartą organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių susirinko Islandijoje, Reikjavike. Susitikime dalyvavo daugiau nei 50 tinklo ekspertų iš Islandijos, Švedijos, Suomijos, Danijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos.

    Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network tinklo darbuotoja Irma Taparauskienė užsienio kolegoms pristatė Kauno regiono įmones – KPPAR narius ir tinklo klientus – ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių.

    Dalyvaujant „Vikingų dienose“ taip pat aktyviai mezgami ryšiai su užsienio EEN tinklo atstovais. „Asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti nariams kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Kauno regiono kompanijų poreikių viešinimas, jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie tokių renginių svarbą ir gaunamą naudą rūmų nariams kalba Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė.

    Norėtumėte daugiau sužinoti partnerių paieškos galimybės užsienyje šalyse? Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus darbuotojos atsakys į Jums rūpimus klausimus – https://chamber.lt/kontaktai/

Skip to content