• Naujienos
  • Viceprezidentas Vydas Damalakas pasveikino Vilkaviškio TVIC 20-ojo jubiliejaus proga

    Liepos 3 d. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras minėjo 20 metų jubiliejų. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų ilgamečius partnerius Vilkaviškyje (TVIC) verslo bendruomenės vardu pasveikino ir KPPAR viceprezidentas Vydas Damalakas. Jis atkreipė dėmesį, kad burtis verslo bendruomenei yra labai svarbu ir naudinga, bendrystėje gimsta naujos idėjos ir įgyvendinami dideli projektai. „Nuoširdžiai sveikiname 20-ojo jubiliejaus proga ir linkime dar ilgų gyvavimo metų, didžiulės sėkmės tęsiant pradėtus prasmingus darbus ir energingų bei lojalių bendražygių, kurie visada palaikys, prisidės kuriant Vilkaviškio krašto ir visos Lietuvos gerovę,“ – kalbėjo V. Damalakas, tardamas sveikinimo žodį.  Taip pat Kauno PPA rūmų viceprezidentas pakvietė verslininkus, kurie dar nėra Kauno PPA rūmų nariai, prisijungti prie Vilkaviškio atstovybės.

    Per 20 metų Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras sėkmingai įgyvendino daugybę tarptautinių ir vietinės reikšmės projektų, organizavo įvairius renginius, išleido ne vieną reprezentacinį leidinį, Vilkaviškio kraštas buvo pristatytas ir populiarintas įvairiose turizmo parodose. Ši sukaktis iškilmingai paminėta šventiniame renginyje, kuriame dalyvavo gausus būrys garbingų svečių – Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Lietuvos Respublikos Seimo narys Algirdas Butkevičius, Tarybos nariai, rajono įstaigų vadovai, kaimyninių savivaldybių centrų vadovai ir atstovai, buvę ir esami įstaigos darbuotojai, rėmėjai, partneriai, draugai ir kiti.

    Iškilmingos šventės metu netrūko nuoširdžių sveikinimų, gražių palinkėjimų, įkvepiančios muzikos bei vaišių – Viktoro Jašinsko sukurtas žolelių kokteilis, pripažintas Vištyčio regioninio parko produktu, džiugino šventės dalyvius. Už šiltus sveikinimus bei bendrystę svečiams dėkojo Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centro kolektyvas: „Ačiū visiems, kurie buvo šalia ir prisidėjo prie šio svarbaus įvykio organizavimo bei šventimo. Jūsų indėlis yra nepaprastai svarbus ir branginamas. Tikimės, kad ateityje galėsime ir toliau sėkmingai bendradarbiauti bei kurti gražią ir klestinčią mūsų krašto ateitį.“

Skip to content