• Naujienos
 • Verslo pusryčiai su Kauno oro uosto direktoriumi

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2020 m. vasario 20 d. organizavo verslo pusryčius, į kuriuos pakvietė KPPAR narius verslininkus ir Kauno oro uosto direktorių Karolį Matulaitį.

  Susirinkusieji diskutavo apie rekordinius Kauno oro uosto metus bei tai, ką verta žinoti verslui. Aptartas Kauno oro uosto augimo šuolis, nes 2019 metai buvo rekordiniai, o augimo tempas – didesnis nei visų kitų aplinkinių oro uostų net už Lietuvos ribų. Metai įsimintini ir skaičiais – 2019 metais įregistruotas milijoninis keleivis. Be to Kauno oro uostas praėjusiais metais tapo pilno aviacinių paslaugų spektro oro uostu.

  Kauno oro uosto direktorius Karolis Matulaitis susirinkusiems verslo atstovams pristatė statistinį Kauno oro uosto keleivio portretą, teikiamas paslaugas ir galimybes verslui bei vykstančią paslaugų modernizaciją ir skaitmenizaciją. Apžvelgtas besiplečiantis skrydžių krypčių sąrašas, bei pokyčiai, susiję su Brexit.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius išsakė poziciją, kad Kaunas turėtų tapti Lietuvos logistikos centru, todėl būtina tiek oro uosto Kaune plėtra, tiek jo krovinių terminalo didinimas. Verslininkai aktyviai domėjosi ir papildomomis Kauno oro uosto siūlomomis paslaugomis, reklamos ir renginių galimybėmis.

  K. Matulaitis susirinkusiems pristatė Kauno oro uosto keleivių terminalo plėtros viziją ir tai, kad dabartinį oro uosto pastatą iš viso planuojama didinti apie 3 500 kvadratinių metrų – nuo esamų 7 300 kvadratinių metrų iki 10 800 kvadratinių metrų . Su terminalo plėtros projekto konkurso laimėtoja UAB „Viltekta“ jau yra pasirašyta sutartis, o terminalo plėtros darbus ketinama užbaigti iki 2022 metų pradžios.

Skip to content