• Verslo partnerių paieška dėl karo Ukrainoje ar dėl ES taikomų sankcijų paveiktoms įmonėms

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Enterprise Europe Network smerkia karinę Rusijos agresiją, pažeidžiančią tarptautinę teisę ir keliančią grėsmę visos ES saugumui, ir palaiko ES atsaką, įskaitant ir taikomas ekonomines sankcijas.

    Deja, šios sankcijos jau palietė ne tik agresorių ekonomikas, bet ir ne vienos ES šalies verslus ir ekonomiką. Siekiant sumažinti sankcijų poveikį Lietuvos verslams, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai – didžiausio Europoje vieno langelio principu veikiančio verslo paramos tinklo Enterprise Europe Network, vienijančio beveik 600 organizacijų iš daugiau nei 60 šalių, dalis – imasi iniciatyvos padėti dėl karo Ukrainoje ar dėl agresoriams taikomų sankcijų paveiktoms regiono įmonėms.

    Jeigu Jūsų verslas susiduria su iššūkiais (tiekimo grandinės sutrikdymas, žaliavų trūkumas, tiekėjų ar klientų praradimas ir kt.), kviečiame kreiptis į Rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyrių (irma.taparauskiene@chamber.lt; tel. 8 602 92901). Bendradarbiaudami su Enterprise Europe Network kolegomis bei pasitelkdami turimus įrankius, ieškosime būdų padėti Jums surasti naujus partnerius kitose rinkose.

Skip to content