• Naujienos
  • Verslo moterų tinklo narės prieš smurtą

    Dvidešimt Kauno regiono verslo moterų tinklo, veikiančio prie Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, narių dalyvavo labdaringoje vakarienėje. Restorane „Ieti“ vykusi labdaringa vakarienė uždarė Labdaros ir paramos fondo „Frida“ jau penktąjį kartą organizuojamą „Baltojo kaspino“ festivalį.

    „Baltojo kaspino“ festivalis tikslas yra atvirai kalbėti apie smurto prieš moteris stereotipus bei siekti išgyvendinti juos iš visuomenės sąmonės. Labdaros ir paramos fondas „Frida“ – tai nevyriausybinė moterų ir su jaunimu dirbanti organizacija, siekianti skatinti ir diegti faktinę lyčių lygybę Lietuvoje, mažinti moterų diskriminaciją ir kovoti su smurtu prieš moteris, vaikus bei jaunus žmones, skatinti visuomenės pagarbą ir toleranciją pažeidžiamoms visuomenės grupėms.

    Tinkle susibūrusios moterys verslininkės organizuoja ir prisideda prie kitų organizuojamų socialinių akcijų bei projektų. Verslo moterų tinklas prisidėjo prie LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ projekto „Įkvėpk“, kurio tikslas – nedidelėms bendruomenėms atvežti žinią, kad pagalbos sulaukti įmanoma, reikia tik kreiptis. Kauno regiono verslo moterų tinklo narės nelieka abejingos socialinėms iniciatyvoms ir jau antrą kartą įsitraukė į „Baltojo kaspino“ festivalio veiklas.

    Pasak Kauno regiono Verslo moterų tinklo vadovės Saulės Motiejūnienės – verslininkėms svarbu solidarizuotis su kitomis moteris remiančiomis, jų veiklą skatinančiomis organizacijomis. “Esame prieš bet kokį smurtą prieš moteris ir norime nešti žinią visoms, kad jos nėra vienos ir visada gali rasti palaikymą bei pagalbą”.

Skip to content