• Verslo moterų kontaktų renginys

    Verslo moterų tinklas, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose,  pakvietė moteris į verslo moterų kontaktų renginį „Verslo moterų kontaktų pusryčiai“ parodoje„Moters pasaulis 2019“. Verslo kontaktų renginyje dalyvavo 60 moterų – verslų savininkių ir vadovių. Renginį moderavo Fausta Šeputytė, Lietuvos verslo moterų tinklo vadovė, UAB „Metga“ direktorė. Moderatorė susirinkusioms moterims, kurios nėra Verslo moterų tinklo nares, pristatė tinklo istoriją ir veiklas.

    Verslo moterų tinklas yra iniciatyva, kuria siekiama padėti moterims verslininkėms sėkmingai pradėti verslą, skatinti moterų verslo plėtros iniciatyvas bei aktyviau įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus. Jo įkūrimą 2007 metais paskatino sėkmingo moterų tinklo, susibūrusio prie Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos (Eurochambres), veikla. Verslo moterų tinklas buria verslias moteris ir vadoves ir sukuria erdvę bendradarbiavimui, kontaktų užmezgimui ir net palaikymui, kai to reikia.Vienas iš Verslo moterų tinklo tikslų – skatinti moterų verslumą. Tinkle dalijamasi ne tik sėkmės istorijomis, bet ir žiniomis, patirtimi bei kita naudinga informacija.

    „Verslo moterų kontaktų pusryčiai“ nuo pat parodos„Moters pasaulis 2019“ atidarymo šurmuliavo Žalgirio arenoje įsikūrusiame restorane „Sala“. Čia susirinkusios moterys viena kitai pristatė savo verslus bei kokių verslo partnerių ar bendradarbiavimo galimybių ieško. Po prisistatymo vyko tarpusavio susitikimai kurių metu moterys jau galėjo tartis dėl bendradarbiavimo, klausti viena kitos patarimo ar tiesiog pašnekėti su bendramintėmis.

Skip to content