-->
 • Verslo moterų bendrystės pusryčiuose verslo naujienos ir bendravimas

  Kauno verslo moterų tinklo narės gegužės 11 d. dalyvavo tradiciniuose bendrystės pusryčiuose. Juose naują produktą RITUAMI pristatė tinklo narė Sima Giržadaitė, įmonės Wezoop MB įkūrėja ir savininkė. 
   
  Neformalus bendravimas pusryčių metu skatina Kauno verslo moterų tinklo nares bendradarbiauti, keistis informacija ir siekti verslo aukštumų.
   

  RITUAMI“ –kartu su KTU ir LSMU mokslininkais, sukurtas rauginto pieno produktas papildytas baltymais, vitaminais ir mineralais:

  • Baltymai padeda išlaikyti raumenų masę.
  • Vitaminas B12 svarbus normaliai nervų sistemos veiklai.
  • Vitaminas D svarbus normaliai kaulų būklei palaikyti.
  • Cinkas padeda išsaugoti normalų regėjimą.

  Produktas subalansuoja dieną – sudėtyje yra pilna paros dozė vitaminų: A, D, C, B9, B12 ir mineralų: Zn, Se. Vitaminams ir maistingosioms mikromedžiagoms įterpti pasirinkta „įkapsuliavimo“ technologija: riebalų lašeliuose smulkiomis dalelėmis išsklaidyti vandens lašeliai, o jie išsklaidyti vandenyje – taip maistingoje emulsijoje „užrakintos“ medžiagos išsaugo savo biologinį aktyvumą. LSMU geriatrijos skyriuje atlikti tyrimai patvirtino, jog šios medžiagos virškinimo metu išsiskiria ir yra pasisavinamos žarnyne.Veikliosios medžiagos išlieka aktyvios ir nepakitusios viso tinkamumo vartoti terminu.

   

Skip to content