• Verslo misijoje Dubajuje gausi lietuvių verslininkų delegacija

    37 asmenų delegacija į Jungtinius Arabų Emyratus išvyko prasidedant savaitgaliui, o sekmadienį (sausio 23 d.) įvairių sektorių įmonių atstovai jau lankėsi pasaulinėje parodoje Expo 2020. Expo 2020 parodos dalyviai – tai 192 pasaulio valstybės, pristatančios savo šalį ir pasiekimus. Šalių stenduose stipriausių įmonių atstovai pristato šaliai būdingas technologines ir verslo naujoves.

    Aplankę Expo 2020 paviljonus, pirmadienį (sausio 24 d.) verslininkai dalyvavo EEN partnerių, Liuksemburgo prekybos ir pramonės rūmų, organizuojamame B2B renginyje: https://www.dubai2020.b2fair.com/ bei turėjo B2B susitikimus, kuriuose susitiko su potencialiais verslo partneriais, dalyvavo seminaruose apie verslo plėtrą Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei Europos Sąjungoje.

    Kartu su Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmais organizuota verslo misija į Dubajų ne tik sudarė įmonėms galimybes surasti naujų verslo partnerių, pasisemti idėjų, bet ir atvėrė kelius Lietuvos verslams augti bei plėstis.

    Po itin aktyvios ir B2B susitikimų gausa pasižymėjusios dienos planuojamas verslo misijos dalyvių susitikimas su ambasados JAE atstove, patarėja Jūrate Ramoškiene. Susitikimas vyks sausio 25 d. parodoje Expo 2020, Lietuvos paviljone. Programoje taip pat numatytas Kauno ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovų susitikimas su Dubajaus prekybos ir pramonės rūmų vadovais.

Skip to content