• Verslo misija Portugalijoje: antroji diena

    Rūmų verslo misijos dalyviai lankosi inovatyviose Portugalijos įmonėse. „Fibrenamics“ yra tarptautinė platforma, priklausanti Minho universitetui, kuri dirba įvairiuose sektoriuose, ypatingą dėmesį skiriant architektūrai, statybai, sportui, medicinai, apsaugai, transportui ir namų tekstilės gaminiams.

    „Fibrenamics“ turi 15 registruotų patentų, kurių pagrindą sudaro daugiadisciplininė komanda su mokslo sritimis, apimančiomis daugybę inžinerinių sričių nuo tekstilės, konstrukcijų, polimerų, biomedicinos, mechaninių medžiagų, chemijos, elektronikos iki humanitarinių mokslų ir komunikacijos. „Fibrenamics“ tinkle yra daugiau nei 200 subjektų iš mokslo ir technologijų sistemos (nacionalinio ir tarptautinio), įmonių ir verslo agentų, pradinių ir aukštųjų mokyklų bei žiniasklaidos partnerių.

     „Lisama“ – pasaulinio lygio džinsinių drabužių gamybos įmonė, įkurta 1983 m. Įmonė gamina  platų gaminių spektrą: nuo prijuostės iki kelnių. Bendrovės veikla apima  įvairius procesus: medžiagų atrinkimą, lekalų kūrimą, lazerinį kirpimą, siuvimą, terminį klijavimą, siuvinėjimą, apdailą. „Lisama“ investuoja į naujoves ir plėtrą visose gamybos proceso srityse.

Skip to content