• Naujienos
 • Verslo ir mokslo bendradarbiavimo kryptis aptartos Kauno kolegijos Verslo centre

  Lapkričio 28 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Finansininkų klubas viešėjo Kauno kolegijos Verslo centre, kur susitiko su Kauno kolegijos Verslo fakulteto atstovais bei Apskaitos ir finansų katedros dėstytojais.  Susitikimo tikslas – aptarti verslo ir mokslo bendradarbiavimo kryptis rengiant kompetentingus būsimuosius finansininkus bei buhalterinės apskaitos specialistus.

  Klubo koordinatorė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo bendruomenės skyriaus vadovė Vera Mileikienė pasidalijo praktinėmis įžvalgomis bei patirtimi bendradarbiaujant su aukštosiomis mokyklomis. Verslo centro vadovė Ramunė Bagočiūnaitė pristatė centro veiklą,  papasakojo kaip yra rengiami,  vystomi bei koordinuojami su verslumu susiję projektai, kokios yra verslo įmonių praktinės integravimo į šią veiklą galimybės,  pateikė informacijos apie rengiamus mokymus bei konsultacijas.

  Diskusijos metu Kauno kolegijos Verslo fakulteto prodekanė Gelmina Motiejūnė akcentavo, kad studentams kaip niekad svarbu užsiimti veiklomis, ugdančiomis jų verslumą. Šių kompetencijų turėjimas gali tapti išskirtiniu bruožu konkurencingoje rinkoje.

  Įmonių finansų vadovus sudomino ir šiame fakultete veikiančių imitacinių bendrovių veikla bei paskirtis. Šių  bendrovių veiklą koordinuojančios dėstytoja Rasa Šabrinskienė  ir lektorė Irena Klimavičienė paaiškino, kad toks  įmonės modelis yra sukurtas imituojant tikros verslo įmonės veiklą darbuotojų valdymo, apskaitos, pirkimų, pardavimų ir rinkodaros srityse bei atspindi visus realioje įmonėje vykstančius procesus.

  Finansininkų klubo valdybos narė bei Verslo fakulteto Apskaitos ir finansų katedros dėstytoja Danutė Binkienė pristatė klubo tarptautinio bendradarbiavimo patirtį bei pasidalino neseniai įvykusio vizito Milano įmonėse bei finansų institucijose įspūdžiais.

  Tikimasi, kad šis susitikimas išsiplėtos į tolesnį žinių bei gerosios patirties dalijimąsi bei naujų abipusiai naudingų  projektų inicijavimą.

Skip to content