• Naujienos
 • Verslo dienos Šakiuose metu paskelbtas konkurso „Sukurta Šakių krašte 2020“ nugalėtojas

  Gruodžio 4 d. Šakiuose paminėta Verslo diena. Nuotoliniame renginyje dalyvius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius, pasaulio ir Lietuvos ekonomikos aktualijas pristatė SME Finance ekonomistas Aleksandras Izgorodinas, o galimybes verslui gauti finansavimą – Paulius Bubelė, SME Finance pardavimų projektų vadovas.

  Renginyje taip pat buvo paskelbti konkurso „Sukurta Šakių krašte 2020“ nugalėtojai UAB „Lukšių tekstilė“, rinkai pasiūliusi palmių apsiaustą. Palmėms Lietuvoje šaltoka, todėl nuo rugsėjo su nauju gaminiu startavusi įmonė jau pasiuvo 414 apsiaustų palmių stiebams, lajai ir šaknims. Tai unikalus gaminys Lietuvos rinkoje, analogą Europoje gamina tik olandai. 5 šio gaminio modeliai leidžia klientui pasirinkti tinkamą apsaugą savo augalui.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento padėkos raštu apdovanota „Lauksva“, konkursui pateikusi minkštą miegamąjį kampą NATA. NATA – itin patogus bei praktiškas dizainas, ypač tinkantis didelėms šeimoms. Platus komplektacijų pasirinkimas leidžia dizainą priderinti įvairaus dydžio erdvėse, didžioji dalis komplektacijų turi daug sėdimų vietų, bet dizainas ypatingas savo lengvumu. Be to, jis ypač tinka šeimoms su mažais vaikais – galvos atramos pagamintos naudojant ypatingus lankstus, fiksuojamus bet kurioje padėtyje, tačiau speciali lankstų fiksavimo funkcija užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę, neleidžiant lankstui sulūžti spaudžiant jį iš viršaus. Tai yra pagrindinis šio baldo išskirtinumas ne tik „Lauksvos“ baldų asortimente, tačiau ir visoje Lietuvos rinkoje. Pristatytas Litexpo parodoje tik 2019 m., per metus NATA dizainas išaugo iki 7 procentų visų įmonės buitinių baldų pardavimų, šiemet pristatytas konkursui Metų gaminys 2020.

  Šakių sav. meras Edgaras Pilypaitis padėką skyrė UAB „Gulbelė“. Įmonė siekia kokybiškai ir atsakingai tenkinti klientų maisto prekių bei paslaugų poreikius, teikti bendravimo džiaugsmą ir puoselėti krašto vertybes – visa tai buvo perkelta ir į www.e-gulbele.ltŠalyje paskelbus karantiną, įmonė prisitaikė prie naujos realybės, pasiūlė pirkėjams el. parduotuvės paslaugas, kurias klientai  įvertino už greitį, visiškai bekontaktį pristatymą, kokybiškas prekes ir jų supakavimą.

   

  Nuotraukoje iš kairės: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės narystės koordinatorė Daiva Palukaitienė, Šakių savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, UAB „Lukšių tekstilė“ direktorė Rima Bendorienė, vadybininkė Dainora Kurčenkovė, Sigitas Bendorius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas.
Skip to content