• Verslo desantas šventė savo indėlį į rajono gyventojų gerovės kūrimą

  Jorūnė LIUTKIENĖ

  Verslo dienos proga į retokai duris iškilmėms beatveriančią Rotušę susirinko verslo elitas. Verslūs, kuriantys, išradingi ir aktyvūs rajono verslininkai atsiėmė metinius apdovanojimus: pagerbtos nusipelniusios įmonės, išrinktas rajone pagamintas produktas, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo rengiamo konkurso „Sukurta Kėdainių rajone“ laureatų sąrašą papildė dar vienas unikalus produktas. Nuo šiol pirkdami ūkininko Rimanto Radimono gaminamą natūralų obuolių actą žinokite, kad jį įvertino ir ekspertai.

  Verslo apdovanojimuose šiais metais paskelbti keturi laureatai. Nominaciją „Jaunas ir verslus“ laimėjo MB „Radvilų sodas“, o padėkos raštą – „Mon Petit“ kepyklėlė.

  Už sėkmingą startą apdovanojimą pelnė statybos bendrovė „Eusva“, o už sėkmingą verslą kaime įvertintas Audrius Povilaitis, sukūręs verslą Surviliškyje.

  Versliausia bendruomene komisija pripažino Krakių bendruomenę, pėtojančią ne tik verslą, bet ir turizmą.

  Verslo dienos proga trijų institucijų − Kėdainių rajono savivaldybės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo ir Kėdainių krašto ūkininkų sąjungos – bendradarbiavimo sutartį pasirašė jų atstovai: meras Valentinas Tamulis, Kėdainių krašto kredito unijos vadovas Egidijus Žaltauskas ir ūkininkas Dainius Sabulis.

  Bendradarbiavimo sutarties tikslas – verslo plėtrą išlaikyti viena prioritetinių sričių rajone.

  Svečiams koncertavo Kėdainių muzikos mokyklos jaunieji muzikantai ir mokytojai.

   

  Aldo Surkevičiaus nuotr.

Skip to content