• Verslo atstovai Kaune susitiko su Lietuvos komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, verslininkai, besidomintys Jungtinių Amerikos Valstijų rinka ir galimybėmis joje Lapkričio 12 dieną dalyvavo susitikime su Laimučiu Abeciūnu, Komercijos atašė Lietuvos Respublikos generaliniame konsulate Jungtinėse Amerikos Valstijose.

    Susitikimo metu verslo atstovai sužinojo apie naujausias tendencijas Jungtinių Amerikos Valstijų rinkoje, išgirdo apie sėkmės didžiausioje pasaulio importo rinkoje pavydžius. O planuojantys savo veiklą už Atlanto gavo rekomendacijas kaip planuoti plėtrą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

    Prieš paskiriant į komercijos atašė pareigas, Laimutis Abeciūnas daug metų užėmė vadovaujančias pareigas Johnson & Johnson ir Janssen Pharmaceutical kompanijose, konsultavo Lietuvos įmones strategijos, rinkodaros ir pardavimų bei pokyčių valdymo klausimais, buvo “Investuok Lietuvoje” valdybos narys. 2005 m. baigė verslo vadybos magistro studijas Kolumbijos universiteto verslo mokykloje Niujorke. Nuo 2017 m. Laimutis Abeciūnas dirba komercijos atašė Jungtinėse Amerikos Valstijose ir padeda Lietuvos įmonėms įžengti ir plėstis JAV rinkoje.

     

Skip to content