• Naujienos
 • Vasariškas rūmų bendruomenės klubo susitikimas

  Vasara – atostogų ir ledų metas, tad vidurvasario Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės klubo susitikimas vyko UAB „Art Glacio“, kuri nuo 2013 metų gamina ledus ir žinoma ir mylima ledų gamintoja ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.

  Didžioji dalis įmonėje gaminamų valgomųjų ledų skirti eksportui. Koncentravimasis tik į ledų gamybą bei aukšti pagrindinio užsakovo reikalavimai lemia ledų kokybę ir išskirtinį jų skonį. Gaminant ledus laikomasi griežtų standartų ir tradicijų, kuriamos naujos ir puoselėjamos senos tradicinės ledų receptūros. Visi gamyboje naudojami ingredientai ir pakavimo medžiagos yra kruopščiai atrenkami iš patikimų tiekėjų ir jiems keliami aukščiausi reikalavimai. Valgomieji ledai įmonėje gaminami moderniais įrenginiais, specialiai pritaikytais gaminti ledus tradiciniuose vafliniuose puodeliuose, rageliuose, indeliuose ir ant pagaliuko. UAB „Art Glacio“ apie 85 % pagamintos produkcijos eksportuoja į užsienį: Baltijos šalis, Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Kiprą, Graikiją, Italiją, Ispaniją, Bulgariją, Montenegro. Žmogiškieji ištekliai – didžiausias įmonės turtas. Šiuo metu įmonėje dirba 140 darbuotojų, kurie išmano savo darbo specifiką. Įmonės misija – gaminti tik aukščiausios kokybės valgomuosius ledus, puoselėjant tradicinius ir autentiškus skonius. Įmonės vizija – būti patikimam gamintojui, pasižyminčiam išskirtinės kokybės ir skonio produkcija.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius pasidžiaugė, kad po įvykusių trijų nuotolinių rūmų bendruomenės klubo susitikimų (AB „Detonas“, ŽŪK „Pienas LT“ ir UAB „Teltonika Networks“) vėl galime susitikti gyvai. „Tikimės, kad kaip ir anksčiau kas mėnesį gyvai aplankysime vis kitą bendruomenės narį ir jau kitą mėnesį pasimatysime UAB „SPA Birštonas“, – sakė Z. Dargevičius. Prezidentas taip pat dėkojo UAB „Art Glacio“ direktoriui Arūnui Simučiui, rūmų bendruomenę pakvietusiam į svečius. Išskirtinė galimybė pamatyti kaip gaminami vasaros skanėstai į klubą atvedė daugiau nei 50 dalyvių.

  Susitikime dalyvavo ne tik rūmų bendruomenės nariai, bet ir Vilkaviškio rajono meras Algirdas Neiberka. Savo produkciją taip pat pristatė Vilkaviškio rajono verslininkai – gamintojai: „Kybartų skanėstai“, „Jolantos šakočiai“, „Gardulis“ bei „Emiva“.

  Tradiciškai rūmų bendruomenės klube prisisktato ir nauji rūmų nariai, jiems yra įteikiami pažymėjimai. Pažymėjimai įteikti aštuoniems Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams: UAB „Gipura“, MB „Fimkona“, UAB Ekosolis, UAB „ELV projektai“, UAB „Agmas“, UAB „Krištoliniai vandenys“, IĮ Dalios Kupčinskienės stomatologijos kabinetas, UAB „AGROCONSULT LT“.

  Po ekskursijos ir degustacijų renginio dalyviai vyko į Vilkaviškio naująją autobusų stotį, kurioje sužinojo apie miesto simbolio – laikrodžio projektą bei aplankė Vilkaviškio rajono gaminiais prekiaujančią parduotuvę „Premo“.

Skip to content