• Vasario 16-osios minėjimas signataro Jono Vailokaičio tėviškėje

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Šakių atstovybės nariai ir kiti bendraminčiai, puoselėjantys signataro Jono Vailokaičio atminimą, susitiko jo tėviškėje, Pikžirnių kaime, kur 2018 m., su ženkliu KPPAR narių indėliu, atidengtas paminklas už jo nuopelnus Lietuvai.

  Susirinkusiuosius pasveikino Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas ir Šakių atstovybės vadovas Arūnas Tarnauskas. Jis ragino ne tik sekti Jono Vailokaičio darbais puoselėjant nacionalinį verslą bei lietuviškas vertybes, bet it būti mecenatais, aktyviais visuomenės nariais. A. Tarnauskas džiaugėsi ištikima bendruomene ir jaunais žmonėmis, kurie jungiasi prie verslo bendruomenės. Pasak jo, Vasario 16-oji kiekvienam lietuviui turėtų būti proga prisiminti mūsų šalies istoriją, pasididžiuoti kas esame, ką sukūrėme bei padiskutuoti apie opias laikotarpio problemas, kad jos neliktų ateities kartoms.

  Renginio metu A. Tarnauskas taip pat priminė apie ateities kartoms užkastą laiko kapsulę bei KPPAR Šakių atstovybės vardu padėkojo Sintautų kultūros centro direktorei Erikai Bingelienei už šią ir kitas idėjas puoselėjant praeitį ateičiai.

   

   

  Minėjime dalyvavo verslo atstovai su šeimomis, aktyvūs bendruomenės nariai ir Jono Vailokaičio sesers anūkas Saulius Julius Bazevičius. Susirinkusiuosius karštais gėrimais ir sočiais užkandžiais vaišino restoranas „Kuchmistrai“, nes kaip byloja istoriniai šaltiniai, signatarai, pasirašę Nepriklausomybės aktą, tiesiog nuėjo papietauti.

   

   

   

   

   

   

  Rimanto Žeimio nuotr.

   

  KPPAR Šakių atstovybės informacija

  Artūro Raukčio nuotraukos

Skip to content