• Vadovai vasarą neatostogauja – Kauno verslo vadovų klubo nariams ir svečiams vyko paskaita apie kūno kalbą derybose

    Pastebėjote, kad pašnekovas kalbėdamas su jumis nevalingai trina ar liečia pirštų galiukus? Derybose tai reiškia, kad oponentas tiesiogiai siekia finansinės naudos, nuolaidos ar panašiai. Deja, net patys atlikdami šį gestą mes dažniausiai to nepastebime. „Stebėkite save, neišsiduokite“ – Kauno  verslo vadovų klubo nariams ir kitiems renginio dalyviams patarė Laura Šukienė – mokymų trenerė, nepriklausoma kūno kalbos ir derybų mentorė/lektorė, vykdanti asmeninius,  vidinius įmonių ir išorinius nepriklausomus mokymus.

    Kūno kalbos išmanymas yra vienas esminių faktorių, padedančių patirti sėkmę verslo susitikimuose, formaliuose pokalbiuose ar svarbiose derybose. Ką pašnekovas sako ne žodžiais, o kūno kalba? Ką išduoda jo laikysena ir rankų gestai? Kauno verslo vadovų klubo nariai susitikimo metu susipažino su kūno kalbos teorinėmis žiniomis, aptarė savikontrolės mechanizmus, dalinosi patirtimi, diskutavo bei analizavo sudėtingas derybų situacijas. Pasirodo, žmogaus charakterio tipas taip pat turi įtakos kūno kalbai.  Pagal DiSC modelį yra išskiriami keturi žmonių charakterių tipai, tad lektorė supažindino, kuo skiriasi kūno kalba pagal kiekvieną iš jų.

    Domina galimybė išplėsti pažinčių ratą, bendrauti ir bendradarbiauti, besimokant siekti savo verslo ar įmonės plėtros bei gauti tokios informacijos ar idėjų, kurios neprieinamos kitur? Kviečiame aktyvius verslo vadovus tapti Kauno verslo vadovų klubo nariais! Daugiau informacijos apie klubo veiklą, koordinatorės kontaktus bei nario anketą rasite čia.

Skip to content