• Naujienos
  • Vadovai mokėsi vadovauti be baimės

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialo organizuotame seminare „Kaip vadovauti be baimės – vadovo ir akcininko atsakomybės teisiniai aspektai“, profesinės advokatų bendrijos AVOCAD advokatas, partneris Egidijus Langys pristatė teisinius aspektus, svarbius įmonių vadovams ir akcininkams. E. Langys yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, teismo mediatorius. Pagrindinės lektoriaus veiklos sritys yra konsultacijos įmonės teisės, akcininkų ginčų, vadovų ir akcininkų atsakomybės, fizinių ir juridinių  asmenų bankroto, tyčinio bankroto klausimais. Šių metų rugpjūčio mėnesį AVOCAD bendrija įstojo į Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus ir yra 50-tasis Kėdainių filialo narys.

    Į seminarą, kurio metu lektorius E. Langys išsamiai ir aiškiai paaiškino, kaip atriboti juridinio asmens vadovo ir dalyvio (akcininko) atsakomybę, bei kaip taikoma praktikoje civilinė bei baudžiamoji atsakomybės, susirinko įmonių vadovai ne tik iš Kėdainių, tačiau ir iš Kauno, Vilkaviškio bei Kelmės miestų. Seminaro metu lektorius E. Langys pristatė naujausią teismų praktiką, vadovo atsakomybę tyčinio bankroto atveju.

    Su profesine advokatų bendrija AVOCAD šį rudenį suplanuotas keturių seminarų ciklas, todėl netrukus pakviesime Jus dalyvauti dar trijuose. Artimiausias seminaras “Išeina darbuotojas – bendrovės paslapčių apsaugojimas” vyks spalio 23 d. Dar du seminarai numatomi lapkričio mėnesį: lapkričio 6 d. vyks seminaras “Teismas negąsdina – ginčų sprendimas kitaip”, lapkričio 21 d. suplanuotas seminaras – diskusija “Apie sutartis kitaip: praktiniai patarimai apie geras sutartis ir ką daryti su blogomis?”.

Skip to content