• Ukrainos ir Lietuvos ekonomikos forumas

    2019 m. lapkričio 27 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje vyko Ukrainos ir Lietuvos ekonomikos forumas, kuriame susirinko daugiau nei šimtas įmonių atstovų, dalyvavo Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius ir Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

    Susirinkusiuosius aptarti dvišalio ekonominio bendradarbiavimo plėtros ir perspektyvų pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, įvardydamas bendrą siekį kurti tvarią regiono verslo rinką, kviesdamas dalintis gerąja patirtimi, stiprinti bendradarbiavimą tradiciniuose ir atrasti bendrų siekių inovatyviuose ekonomikos sektoriuose. Dvišalio ekonomikos forumo atidaryme dalyvavo Lietuvoje oficialaus vizito metu besilankantis Ukrainos Prezidentas Volodymyras Zelenskis.

    Renginio metu Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius susitiko su Ukrainos prekybos ir pramonės rūmų prezidentu Gennadiy Chyzhykov bei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklu“ apdovanojo Ukrainos verslininkų ir pramonininkų sąjungos prezidentą Anatoliy Kinakh.

Skip to content