• Naujienos
 • UAB „Printela“ sėkmės istorija

  Kai Enterprise Europe Network partneris iš Danijos kreipėsi į partnerius Kauno PPA rūmuose su prašymu surasti lanksčių pakuočių gamintoją jo klientui, gaminančiam  maisto papildus sportininkams, nekilo klausimų, kas tai galėtų padaryti.

  Įmonei buvo perduoti Kauno PPA rūmų nario, UAB „Printela“, kontaktai. UAB „Printela“ pirmoji Lietuvoje ir viena pirmųjų Šiaurės Europoje pradėjo tiekti rinkai lanksčias pakuotes, atspausdintas novatorišku  skaitmeniniu spausdintuvu. Įmonėje įrengta moderni gamybos bazė su naujausia įranga, pakuočių formavimo įrenginiai, etikečių kirtimo, skaitmeninė etikečių dekoravimo, lazerinio kirtimo įranga, o speciali programa pati gali sugeneruoti begalinį kiekį skirtingo dizaino pakuočių, etikečių.

   UAB „Printela“ – tvari kompanija,  pakuotes gaminanti  tik iš patikrintų ir sertifikuotų žaliavų. Įmonės gaminamos pakuotės atitinka reglamento dėl plastikinių medžiagų ir gaminių, skirtų liestis su maisto produktais, reikalavimus. Įmonės gaminamos pakuotės apsaugo produktą nuo pažeidimų ir  aplinkos poveikio, padeda užtikrinti šviežumą, perduoda informaciją vartotojui.

  Skaitmeninis spausdinimo būdas suteikia galimybes prekių ženklams įgyvendinti nedidelės apimties pakuočių užsakymus, gaminius pakuoti į spalvingas lanksčias pakuotes su spauda, taip pagerinti matomumą lentynose, didinti vartotojų susidomėjimą, įgyti konkurencinio pranašumo rinkoje. Kadangi nėra minimalių užsakymo kiekių, skaitmeninis spausdinimo būdas leidžia gaminti unikalias, personalizuotas, skirtingoms vartotojų grupėms pritaikytas pakuotes. Skaitmeninio spausdinimo dėka galima greitai atnaujinti pakuočių informaciją, kurti sezoninius produktus, šventines riboto leidimo kolekcijas, testuoti rinką, gaminti bandomąsias pakuotes sutaupant lėšų, mažinant atliekų ir sandėliuojamų pakuočių kiekį.

  UAB „Printela“ džiaugiasi, kad Danijos sveiko maisto papildų kompanija, kurios kontaktus gavo per Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus, labai susidomėjo jų siūloma produkcija ir  greitai pateikė pirmąjį užsakymą. Tikimasi, kad  įvykęs pirmasis sandoris išsivystys į abipusiai naudingą bendradarbiavimą ateityje.

Skip to content