• Naujienos
  • UAB „Novameta“ Užimtumo tarnybos konferencija

    Šiemet Užimtumo tarnyba mini darbo biržų sistemos sukūrimo 100-metį ir vienerius Užimtumo tarnybos veiklos metus. 1919 m. atkurtos Lietuvos valstybės pirmosios Vyriausybės buvo priimtas Darbo biržų įsteigimą reglamentuojantis įstatymas. 1991 m. kovo 1 d. atkuriant darbo biržų veiklą, buvo įsteigta Lietuvos darbo birža prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos – institucija, įgyvendinanti valstybines gyventojų užimtumo garantijas darbo rinkoje bei teikianti darbo rinkos paslaugas ir įgyvendinanti programas bedarbių užimtumui didinti. 2018 m. spalio 1 d. veiklą pradėjo Užimtumo tarnyba prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.

    Džiaugiamės, kad šia dviguba proga Užimtumo tarnyba nusprendė pagerbti šalies verslininkus svečiuodamasi pas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narį – UAB „Novameta“.

    UAB „Novameta“ – nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms gamykla. Pagrindinė įmonės produkcijos dalis skirta profesionalioms virtuvėms, maisto prekių parduotuvėms ir prekybiniams tinklams. Įmonė įsikūrė Kaune 2002 m., o šiuo metu joje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Įmonė yra moderni ir nuolat auganti, tad po konferencijos renginio dalyviai galėjo susipažinti su įmonės veikla iš arčiau.

    Konferencijoje „Darbdaviai 2019“ dalyvavo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Zigmantas Dargevičius. Renginyje buvo apdovanoti darbdaviai, labiausiai prisidėję prie užimtumo didinimo per pastaruosius metus, pristatytos bendradarbiavimo gerosios patirtys didinant gyventojų užimtumą, taip pat kartu su darbdaviais diskusijoje aptartos efektyvios bendradarbiavimo formos sprendžiant darbo neturinčių asmenų užimtumo klausimus.

Skip to content