• TOP vadovo įpročiai

    Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vyko Verslo vadovų klubo susitikimas, kurio metu pardavimų ir lyderystės treneris Šarūnas Rapalis pristatė TOP vadovo įpročius.

    Renginio metu vadovai diskutavo apie tai, kokius įgūdžius ar sistemas turi ir naudoja TOP lygio vadovai visame pasaulyje. Atkreiptas dėmesys, kad visi turi blogų dienų, tad labai svarbu požiūrio ir savitaigos aspektai. Renginio metu vadovai gavo ir naudingų patarimų kaip įveikti atidėliojimą ir tiesiog imtis veiksmų dabar, kaip efektyviai uždavinėti klausimus, atskleidžiančius tikrąjį kliento/komandos nario poreikį, kad apsisaugoti nuo galimai kilsiančių prieštaravimų. Susitikimo metu, buvo atskleistos ir laiko planavimo taisyklės. Kalbėta apie pajamas generuojančias veiklas ir jų analizę bei užduočių delegavimą, automatizavimą ir eliminavimą.

    Susitikimo lektorius – Šarūnas Rapalis. Pardavimų ir lyderystės treneris, per 12 metų sėkmingai  atrinkęs, apmokęs ir vadovavęs daugiau nei 570 jaunųjų verslininkų penkiolikoje skirtingų valstijų JAV ir trijose skirtingose provincijose Kanadoje. Didžiausia Šarūno misija yra ne tik padėti kuo daugiau žmonių išsiugdyti visus įgūdžius ir savybes, kurių jiems reikia norint pasiekti savo gyvenimo tikslus, bet ir  būti geru pavyzdžiu, jog reikia ne tik sunkiai dirbti, bet taip pat nepamiršti skirti laiko sau ir artimiems.

    Pasak lektoriaus, TOP vadovai ieško sprendimo būdų, ne pasiteisinimų. Be to, jie nuolat tobulėja, mokosi kasdien. Ir trečioji savybė kuria pasižymi TOP vadovai yra ta, kad jie imasi veiksmų DABAR (iškart) ir neatidėlioja. Atidėliojimas ir neapsisprendimas kainuoja daug. O geras vadovas fokusuojasi į pajamas generuojančias veiklas.

     

Skip to content