• Naujienos
 • TEXTILE CONNECT 2022 jau trečią kartą į vieną platformą sujungs tekstilės ir mados įmones, dizainerius ir gamintojus iš viso pasaulio

  Dirbate tekstilės sektoriuje ir ieškote naujų partnerių? Kviečiame registruotis į  virtualius, iš anksto suplanuotus susitikimus!

  Textile Connect yra tarptautinė virtuali platforma, jungianti tekstilės ir mados įmones, dizainerius, ieškančius gamybos partnerių su gamintojais, paslaugų teikėjais ir tiekėjais tekstilės ir avalynės srityje. Trečią kartą organizuojamame tarptautiniame renginyje, kuris vyks gegužės 4-6 dienomis,   vėl bus organizuojami virtualūs pirkėjų – tiekėjų susitikimai.

  Pastaraisiais (2020 ir 2021) metais Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Enterprise Europe Network ir partneriais iš Švedijos organizuojamas renginys pritraukė daugiau nei 1000 tekstilės sektoriaus įmonių ir dizainerių iš viso pasaulio, pasirašyta daug tarptautinių bendradarbiavimo sutarčių, o įmonės džiaugėsi galimybe neišeinant iš namų  megzti  naudingus tarptautinius kontaktus.

   

  Įmonių, kurios dalyvavo 2021 metų renginyje, atsiliepimai:

  „Puikus renginys. Technologiškai dalyvauti labai paprasta, visi susitikimai buvo labai naudingi. Šiuo renginiu esu itin patenkintas, nes su keletu įmonių jau susitarėme dėl tolimesnio bendradarbiavio ateityje“.

  „Textile Connect 2021 buvo tikrai labai naudingas renginys tiek mano verslui, tiek praplečiant asmenines žinias tekstilės industrijoje, kurios leido sužinoti apie inovatyvius sprendimus, pasiekiamus kiekvienam. Renginio metu sutikau ne vieną potencialų partnerį, tad investuotas laikas tikrai pasiteisino“.

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė, OneDress įkūrėja Ingrida Biržienė savo įspudžiais apie dalyvavimą renginyje pasidalino šiame video:

   

  Padėsime Jums surasti naujus verslo partnerius užsienyje! Registruokitės jau šiandien: https://textile-connect-2022.b2match.io/

  Turite klausimų? Kviečiame kreiptis: Ingrida Braziūnienė, ingrida.braziuniene@chamber.lt, +370 633 74431

   

   

   

Skip to content