-->
  • Teminio grožio ir sveikatos mėnėsio pabaigai – Rūmų bendruomenės klubo susitikimas MB „Filmai ir kvapai“

    Lapkričio mėnuo rūmuose paskelbtas grožio ir sveikatos mėnesiu. Užbaigdami jį džiaugėmės galėdami gyvai susitikti aštuntąjame šiais metais Rūmų bendruomenės klube ir aplankyti šios srities bendruomenės narį – MB „Filmai ir kvapai“, kurie 2019 metais tapę rūmų nariais iškart aktyviai įsitraukė į bendruomenės veiklas. Už aktyvumą ir rūmų vardo garsinimą įmonės įkūrėja Giedrė Veličkienė buvo išrinkta rūmų ambasadore. Susitikimo metu MB „Filmai ir kvapai“ savininkams Giedrei ir Remigijui Veličkoms įteikta rūmų padėka.

    Didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija, šiuo metu vienijanti 638 narius, pasveikino ir pakvietė prisitatyti naujus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius.

    Renginio metu, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė, Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro direktorė Nora Pileičikienė šešiolikai naujų rūmų narių įteikė nario pažymėjimus.  Rūmų bendruomenei prisistatė ir pažymėjimus atsiėmė: UAB „Bross“, UAB „JA&CH konsultacijos“, VšĮ ScarFa, UAB „Pireka“, UAB Grindų centras, Uždaroji akcinė bendrovė „Baltkomerc“, UAB „Arselina“, UAB „Šypsenų laboratorija“, UAB „BALMURĖ“, UAB „Lipnus“, Advokatų profesinė bendrija Girdzijauskienė ir partneriai, MB Deitas, UAB ORCA TEAM, UAB „Genomika“, UAB „Kalvarijos baldai“, UAB „DORESTA“.

    Renginio vietos šeimininkai pristatė įmonė, produkciją bei susipažindino  su aromáma gamybos laboratorija. Šeimos įkurta įmonė valdo prekės ženklą aromáma ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta “Gerosios gamybos praktikos” sistema.

Skip to content