• Naujienos
 • Tekstilės ir mados sektoriaus įmones vėl sujungs „Textile Connect 2021“

  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su partneriais Švedijoje Almi Företagspartner Jönköping AB bei Enterprise Europe Network kviečia Jus dalyvauti tarptautiniame virtualiame tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje „Textile Connect 2021“, kuris vyks 2021 m. birželio 1-4 dienomis.

  Antrą kartą organizuojamas  renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tiekėjų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei distributorių.

  2020 metais vykęs renginys buvo itin sėkmingas bei pritraukė daugiau nei 650 įmonių iš 33 pasaulio šalių: ne tik iš Europos, bet ir Vidurio rytų ir Azijos – Kinijos, Indonezijos. Vien Lietuvos įmonės turėjo 204 susitikimus su potencialiais partneriais iš užsienio. Užmegzta nemažai naujų partnerysčių.

   

  Textile Connect 2020 dalyvių atsiliepimai:

  „Man Textile Connect labai patiko. Tai labai efektyvus ir taupantis laiką renginys, leidžiantis online platformoje susitikti su tais dalyviais, kurių veikla, siūlomi produktai ir sprendimai gali būti įdomūs, aktualūs konkrečiai įmonei. Textile Connect – puikus renginys „be sienų“ greičiausiu būdu leidęs net ir karantino metu pabendrauti įmonėms iš skirtingų šalių. Techniškai renginys puikiai veikė, labai paprastas prisijungimo būdas. Manau, būtų labai naudinga šį renginį padaryti nuolatiniu.“

  Ingrida Biržienė, OneDress parduotuvių savininkė

  „Textile Connect – puikios koncepcijos renginys bei geras būdas surasti naujų partnerių“

  Andrius Vegys, įmonės Avinfis savininkas

   

  Dirbate tekstilės srityje ir norite surasti naujų partnerių? Registruokitės jau dabar!

  Virtualus renginys vyks birželio 1-4 d.

  Registracija iki birželio 3 d.

  Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

  Renginio kalba: anglų.

  Daugiau informacijos apie renginį: https://textile-connect-2021.b2match.io/

  Registracija: https://textile-connect-2021.b2match.io/signup

  Renginio lankstinukas

  Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininke Ingrida Braziūniene, tel. 8 633 74431, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

Skip to content