• Naujienos
  • Tarptautinis etiketas, kurį verta išmanyti

    Sertifikuota London Image Institute, AICI (The Association of Image consultant International) FLC,  įvaizdžio konsultantė-trenerė, meno kuratorė, lektorė, 24 metų profesinės veiklos patirtį turinti knygų autorė Alvyda Jasilionytė pasidalino žiniomis apie tai, ką turėtume žinoti bendraudami verslo aplinkoje.

    Seminaro apie tarptautinį etiketą dalyviai sužinojo kokie yra dalykinio etiketo pagrindai. Pristatyta etiketo ir protokolo istorija bei jų reikalavimai šiandien. Aptarta koks yra civilizacijos lygio ir etiketo, pagarbaus bendravimo tarpusavio ryšys bei pagrindiniai protokolo ir dalykinio etiketo principai Europos Sąjungos šalyse. Akcentuoti pirmojo įspūdžio elementai ir neabejotina jo svarba. Žmonės dažniausiai nusprendžia ar sieti savo ateitį su kitu žmogumi remdamiesi pirmu įspūdžiu, o ne profesine kompetencija.

    Verslo aplinkoje itin svarbus tarnybinio etiketo bei dalykinės išvaizdos išmanymas. Seminaro dalyviai sužinojo koks yra tinkamas pasisveikinimas ir prisistatymas bei kaip reikėtų susipažinti, kai Jus pristato trečias asmuo. Seminaro metu aptarta kaip reikėtų elgtis oficialių priėmimų ir dalykinių susitikimų metu, bei kokie yra profesionalios išvaizdos protokoliniai reikalavimai. Taip kaip atrodome apie mus pasako labai daug. Kasdienė darbuotojų  apranga atspindi įmonės statusą, vadovavimo lygį, verslo šaką ir net regioną.

    Alvyda Jasilionytė ne tik dėsto akademijose ir kolegijose bet ir veda seminarus dalykinio etiketo ir protokolo, organizacijos įvaizdžio formavimo, profesionalios išvaizdos, svetingumo ir dėmesingo aptarnavimo, prisistatymo ir bendravimo temomis valstybinio sektoriaus ir privačių įmonių darbuotojams. Konsultuoja ir pataria stiliaus, įvaizdžio ir profesinės karjeros klausimais. Daugelio TV laidų viešnia, straipsnių autorė, lektorė, filantropinės iniciatyvos „Mandagumas – svarbus“ pradininkė, knygų „Dalykinės išvaizdos vadovas“, „Kaip elgtis teatre“, „Kaip elgtis prie stalo“ ir mini siužetų „Kaip elgtis gatvėje“, „Kaip elgtis transporte“ autorė. Daugiau informacijos rasite internete adresu: www.alvyda.com 

Skip to content