• Naujienos
 • Tarptautinis B2B renginys padėjo surasti klientą Vokietijoje

  Tarptautiniai verslo kontaktų renginiai (B2B), pandemijos metu sėkmingai pradėję veikti virtualiose platformose, sulaukia vis daugiau Lietuvos įmonių dėmesio, nes čia greitai ir patogiai, o dažniausiai ir nemokamai,  galima susiorganizuoti virtualų verslo susitikimą su Jus dominančiu verslo atstovu. Kartais tokio tipo platformose galima rinktis iš kelių šimtų dalyvių atstovaujančių 30, o kartais net ir 40 pasaulio šalių.

  UAB „FibreHeat LT“, prekiaujanti naujos patentuotos technologijos savaime šildančiais siūlais, padeda savo klientams kurti patogius novatoriškus drabužius. Dėvint gaminį, pagamintą iš tokių siūlų, nebereikia rengtis daug sluoksnių, galima daugiau laiko praleisti lauke nesušąlant, sportininkams patogiau užsiimti sportu, o žiūrovai gali ilgiau išbūti lauke, stebėdami savo mylimas sporto varžybas. Be viso to, šie siūlai naudojami ir medicininiais tikslais, pavyzdžiui, kuriami drabužiai žmonėms, kenčiantiems nuo sutrikusios kraujotakos.

  UAB „Fibreheat LT“ vadovė Aistė Areškė dar vasaros pradžioje užsiregistravo į Enterprise Europe Network partnerių Vokietijoje organizuojamą tarptautinį verslo kontaktų renginį „Smart & Technical Textiles“. Ji teigia, kad šios platformos dėka turėjo keletą naudingų susitikimų, kurių komunikacija tęsiama ligšiol asmeniniais video skambučiais, susitarimais susitikti tarptautinėse parodose bei laiškais. Vienas iš susitikimų buvo itin sėkmingas ir jau peraugo į bendradarbiavimą.

  Vokietijos kompanija, kuri specializuojasi novatoriškos, išmanios tekstilės medicinai, sportui ir laisvalaikiui, gamyboje, susidomėjo bendradarbiavimu. Ji iš Lietuvos įmonės įsigijo jos siūlomų šildomų siūlų, iš kurių planuoja sukurti apatines kelnaites moterims, kurios šilumos pagalba menstruacijų metu padėtų sumažinti skausmą. Šiuo metu kuriamas produkto prototipas ir ruošiamasi gaminio testavimui. Tikimasi, kad pirminiai rezultatai bus sėkmingi, sulauks gerų atsiliepimų ir tai sąlygos didesnius užsakymus ateityje.

  Aistė Areškė, UAB „Fibreheat LT“ vadovė, džiaugiasi turėjusi galimybę sužinoti apie renginį, prisijungti prie jo platformos bei nekantriai laukia kitų Enterprise Europe Network planuojamų tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginių.

Skip to content