• Naujienos
 • XI LIETUVOS IR BALTARUSIJOS EKONOMIKOS FORUMAS

  2015 m. birželio 8-9 d. Marijampolėje vyks Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) su partneriais Baltarusijoje organizuojamas XI Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų verslo forume ypatingas dėmesys bus skiriamas transporto ir logistikos, finansų ir bankų paslaugų, o taip pat žemės ūkio ir maisto pramonės sritims.

  XI-ajame Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forume laukiamas abiejų šalių ekonomikos, ūkio ministrų ir kitų Vyriausybės atstovų dalyvavimas. Kasmet forume aktyviai dalyvauja Lietuvos ir Baltarusijos verslo bendruomenės atstovai, nes šalis nuo seno sieja glaudūs prekybos ir ekonominiai ryšiai.

  Baltarusija yra tarp dešimties didžiausių Lietuvos prekybos partnerių – bendra prekybos apyvarta tarp Lietuvos ir Baltarusijos 2014 m. pasiekė 1,9 mlrd. eurų, o tai yra 3,7 proc. visos Lietuvos prekybos apyvartos bei 12 proc. prekybos apyvartos tarp Lietuvos ir NVS šalių. Verta pažymėti, kad per pastaruosius 5 metus prekybos apyvarta tarp šalių išaugo 67,5 proc., Lietuvos prekių eksportas į Baltarusiją išaugo 38 proc., o tuo tarpu Baltarusijos eksportas į Lietuvą augo net 2,5 karto. Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusija verslo taryba, įkurta 2012 m., skiria didelį dėmesį dvišalių santykiui skatinimui ir plėtojimui.

  Maloniai kviečiame Jus dalyvauti XI-ajame Lietuvos ir Baltarusijos ekonomikos forume. Dalyvavimas forume – tai puiki galimybė užmegzti naujus ryšius su verslo bendruomenės ir viešojo sektoriaus atstovais, taip pat aptarti verslo plėtros galimybes.

  Susipažinti su renginio programa ir užsiregistruoti galite tinklapyje
  . Jei kiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu ltby@lpk.lt
  arba telefonu (8~5) 2623801.

Skip to content