• Naujienos
 • Verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2015“

  Verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2015“

  Verslo susitikimai – sėkmingo verslo pamatas!

  Lapkričio 10-11 dienomis

  Elmia, Elmiavagen 11, Jončiopingas

  Šio renginio idėja yra trumpų verslininkų susitikimų serija, kurios metu jie gali kalbėtis akis į akį. Šių susitikimų metu Jūs turite galimybę susitikti su potencialiais klientais, tiekėjais ir partneriais atitinkančiais Jūsų įmonės poreikius. Verslo kontaktų renginiai yra unikali galimybė susirasti naujų verslo kontaktų bei sudaryti sutartis. Dalyvavimas yra efektyvus tiek kainos, tiek laiko atžvilgiu, o rezultatai atsispindi versle!

  Planuojama, kad šiais metais verslo kontaktų renginyje dalyvaus 150 įmonių iš 20 šalių. Siūlome Jums pasinaudoti galimybe dalyvauti kontaktų renginyje ir susitikti su verslo partneriais, su kuriais greičiausiai neturėsite progos susitikti kitokiais būdais. Praėjusių renginių rezultatai rodo, kad pusė susitikimų vedė prie apsikeitimo detalesne informacija ir papildomo kontaktavimo, o trečdalis iš jų virto kontraktais.

  Kaip dalyvauti?

  1. Galite dalyvauti kaip parodos dalyvis arba svečias.

  2. Tinklalapyje
   užpildykite įmonės profilį, aprašydami įmonės veiklos sritį, veiklas, kokio tipo bendradarbiavimo ieškote arba siūlote. Kuo tiksliau aprašysite savo profilį, tuo geresnį rezultatą galėsite pasiekti susitikimų metu. Visos prisiregistravusios įmonės bus pateikiamos interaktyviame kataloge.

  3. Galėsite pasirinkti, su kokiomis įmonėmis esančiomis kataloge, norėsite susitikti ir atvirkščiai, įmonės galės pasirinkti Jus. Pasirinkimai pavirs į Jūsų individualų susitikimų grafiką.

  4. Susitikimai vyks dvi dienas verslo kontaktų zonoje parodos Elmia Subcontractor erdvėje. Kiekvienas susitikimas užtruks 25 minutes.

  Kodėl verta dalyvauti?

  Kaip pirkėjas – Jūs galite susirasti kvalifikuotų tiekėjų iš Europos dalyvaudami efektyviuose Jums priderintuose susitikimuose.

  Kaip rinkos/pardavimų vadovas – Jūs turite galimybę susirasti klientų Europos rinkoje ir sukurti abipusiai naudingus ryšius su kitais dalyviais.

  Kaip produkto kūrėjas – Jūs galite susirasti partnerių ir aptarti bendro produkto kūrimo, inovatyvių sprendimų ir kt. klausimus.

  Rinka – dalyvaudami kontaktų renginyje pristatote save tarptautinei rinkai.

  Palyginimas – galite įvertinti savo įmonės ir jos gaminių konkurencingumą rinkoje.

  Renginio dalyviams suteikiama

  • Įmonės pristatymas internetiniame ir spausdintiniame dalyvių kataloge (prieš renginį, jo metu ir po jo), kurio vertė 500 SEK;

  • Įėjimo mokestis į Elmia Subcontractor mugę – keturių dienų mugės kaina 300 SEK;

  • Iki 20 iš anksto suplanuotų verslo susitikimų per dvi kontaktų mugės dienas, kurių vertė 5000 SEK;

  • Vakarėlis su kitais dalyviais – 600 SEK;

  • Parama prieš renginį, jo metu ir net jam jau įvykus!

  Dalyvio mokestis: 2995 SEK/ įmonei ne iš Švedijos; 3995 SEK/ Švedijos įmonėms.

  Turite klausimų?

  Enterprise Europe Network Jums padės. Kreipkitės:

  Edmundas Cylikas, +370 37 201491 cylikas@chamber.lt

  Aivaras Knieža,+370 37 229212 aivaras.knieza@chamber.lt

  Daugiau informacijos apie Enterprise Europe Network organizuojamus renginius rasite www.paramaverslui.eu

Skip to content